Volejbalisté Karlovarska jsou po předehrávce se Zlínem druzí

Radost volejbalistů Karlovarska | foto: Václav Šlauf, MAFRA

29 2017
Volejbalisté Karlovarska nedali v předehrávce 10. kola extraligy šanci Zlínu a po vítězství 3:0 se nejméně do soboty posunuli ze čtvrtého místa tabulky až před Liberec na druhé.

Hostům se povedlo dovést do vyrovnané koncovky jen první set, ale Západočeši ho vyhráli nejtěsnějším rozdílem 25:23.

V dalších sadách už favorit umožnil soupeři získat jen 14 a 18 míčů a připsal si šestou výhru za sebou. Během této série neztratil ani set. Hlavní postavou zápasu byl univerzál Filip Rejlek, který se postaral o 23 bodů domácího týmu.

Při bodové rovnosti s Libercem hovoří ve prospěch Karlovarska lepší bilance setů, ale Dukla, která v pondělí utrpěla první ztrátu v sezoně ve šlágru s Českými Budějovicemi, bude mít za tři dny dobrou šanci na odpověď.

Do její haly přijede tým z Odoleny Vody, jenž v soutěži ještě ani jednou nevyhrál a má jediný bod. Kladno, které karlovarský celek také předstihl, naproti tomu bude hostit suverény extraligy z Českých Budějovic.