Turnaj žen ve Varšavě
Aktuálně 116. hráčka světa Klára Zakopalová porazila v polské metropoli Maďarku Melindu Czinkovou 3:6, 6:4 a 6:3 a o postup do čtvrtfinále se utká s druhou nasazenou Číňankou Čeng Ťie.
Dvouhra - 1. kolo:
Zakopalová (ČR) - Czinková (Maď.) 3:6, 6:4, 6:3
Erraniová (5-It.) - Arnová (Maď.) 6:2, 1:6, 7:6 (7:2)
Hantuchová (6-SR) - Llagosteraová (Šp.) 3:6, 6:3, 6:3
Olaruová (Rum.) - Dokičová (Austr.) 6:4, 6:3
Kustovová (Běl.) - Tvarošková (SR) 6:4, 6:1
Craybasová (USA) - Gallovitsová (Rum.) 3:6, 7:5, 6:3
Dulgheruová - Szatmariová (obě Rum.) 6:3, 6:4
Voskobojevová (Kaz.) - Mayrová (Rak.) 6:4, 6:1
U. Radwaňská (Pol.) - Korytcevová (Ukr.) 6:3, 3:6, 6:3
Turnaj žen ve Štrasburku
Lucie Hradecká v prvním kole turnaje ve Štrasburku po prohrané první sadě 3:6 s Němkou Jasmin Wöhrovou ztratila v dalších dvou jen tři gamy a po výsledku 6:1, 6:2 se může připravovat na duel s Ruskou Allou Kudrjavcevovou.
Dvouhra - 1. kolo:
Hradecká (ČR) - Wöhrová (Něm.) 3:6, 6:1, 6:2
Medinaová (1-Šp.) - Wickmayerová (Belg.) 1:6, 6:3, 6:3
Kutuzovová (Ukr.) - Tanasugarnová (5-Thaj.) 6:3, 6:0
Coinová (Fr.) - Vesninová (6-Rus.) 6:4, 6:2
Niculescuová (Rum.) - Grönefeldová (7-Něm.) 4:6, 6:2, 6:3
Parmentierová (Fr.) - Lepchenková (USA) 7:6 (7:5), 7:6 (7:2)
Jakimovová (Běl.) - Aniová (Est.) 6:3, 7:5
Bejgelzimerová (Ukr.) - Feuersteinová (Fr.) 0:6, 7:6 (7:3), 6:3
Kudrjavcevová (Rus.) - Dechyová (8-Fr.) 6:0, 6:7 (5:7), 6:3,
Cohenová-Alorová - Johanssonová (obě Fr.) 4:6, 6:4, 6:1
Foretzová (Fr.) - Flipkensová (Belg.) 6:1, 2:6, 6:2
Čtyřhra - 1. kolo:
Bejgelzimerová, Sun Tchien-tchien (Ukr./Čína) - Niculescuová, Uhlířová (3-Rum./ČR) 6:4, 6:4
Birnerová, Hrdinová (ČR) - Salerniová, Jakimovová (Arg./Běl.) 6:3, 6:3
Turnaj mužů v Kitzbühelu
Dvouhra - 1. kolo:Melzer (2-Rak.) - Gil (Portug.) 6:3, 6:0
Hernandez (Šp.) - Santoro (4-Fr.) 6:2, 6:3
Chela (Arg.) - Gicquel (6-Fr.) 5:7, 6:3, 6:0
Benneteau (Fr.) - Sela (8-Izr.) 7:5, 6:1
Ramirez (Šp.) - Ančič (Chorv.) 6:4, 6:3
Koubek (Rak.) - Petzschner (Něm.) 7:6 (10:8), 6:4
Junqueira (Arg.) - Capdeville (Chile) 6:3, 6:2
2. kolo:García-Lopez (Šp.) - Vassallo Arguello (5-Arg.) 4:6, 6:4, 6:3
Čtyřhra - 1. kolo:Pavel, Tecau (Rum.) - Hanescu, Levinský (Rum./ČR) 7:6 (7:5), 3:6, 11:9.
Světový pohár družstev v Düsseldorfu
Červená skupina:
Německo - Francie 1:0
Schüttler - Simon 6:4, 6:4
USA - Švédsko 0:2
Ginepri - Vinciguerra 5:7, 4:6
Querrey - Söderling 2:6, 2:6
Modrá skupina:
Srbsko - Rusko 2:0
Tipsarevič - Vovk 6:2, 6:4
Troicki - Koroljov 6:2, 6:2
Argentina - Itálie 1:0
Del Potro - Seppi 6:3, 6:4
Kvalifikace French Open v Paříži
Muži
Dvouhra - 1. kolo:
Rosol (30-ČR) - Miele (Braz.) 3:6, 6:3, 6:3
Vaněk (ČR) - Eysseric (Fr.) 6:2, 6:1
Alves (13-Braz.) - Pospíšil (ČR) 6:7 (2:7), 6:1, 6:4