Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Do Lucerny se v pátek opět vrátí box

13 2003
Praha - Lucerna a box. O obnovení dlouholetého tradičního spojení boxerských klání a pražské kulturního stánku se chtějí pokusit společnosti Bussmark production a Medea. Už v pátek proběhne v Lucerně večer profesionálního boxu, který by měl předznamenat pravidelné akce v příštím roce.

"Chceme se pokusit vrátit box do Lucerny, kde v minulosti často byl. Letos je to první akce, ale v příštím roce bychom rádi uspořádali sérii utkání," uvedl ředitel Bussmark production Karel Hošek.

Aby zvýšili atraktivitu akce, rozhodli se pořadatelé koncipovat celou show ve společenském duchu. Součástí večera bude módní přehlídka francouzského spodního prádla, kterou předvedou loňská Miss České republiky Kateřina Průšová a vicemiss Andrea Vránová.

V další přestávce se představí Darina Rollins a moderovat celou akci budou Simona Krainová s Bořkem Slezáčkem. "Chtěli bychom celý večer zjemnit, protože box má pověst drsného sportu, což však není pravda," dodal Hošek.

O sportovní část večera, který bude zahájen v 19 hodin, se postará čtrnáct boxerů pěti zemí v sedmi zápasech. Žádná velká hvězda mezi nimi nebude; reprezentační zkušenosti z amatérského ringu mají například Petr Horáček a Michal Bilak. V hlavním duelu by se měl utkat Petr Sedlák s Olegem Dubjagem z Běloruska.

Autoři: ,


Najdete na iDNES.czmobilní verze