Play off NBA začalo, Washington prohrál. Satoranský zapsal dva body

V noci ze soboty na neděli začalo play off basketbalové NBA, a to i s jediným Čechem v soutěži Tomášem Satoranským. Jeho Washington ale v prvním duelu nestačil na Toronto 106:114. Šestadvacetiletý Satoranský se dostal do hry na dvanáct minut a zaznamenal dva body a jednu asistenci.

M66a43r96c23e42l 94H45r68o90c29h 9119619582

Ufff. Tak ráno jsem dokoukal zbylé dva zápasy. GS- Zase jeden z těch zápasů JaVala, kdy si člověk říká, jaké má ten kluk dispozice a co by kdyby... Jeho obrana Aldridge byla prostě vynikající. R^ Klasické místní kydy na Brookse, docela rád bych si teda přečetl, co měl asi dělat s tím, že Gortatovi pískli rychlý fauly, Mahinmimu taky, takže musel hrát extra small ball se Scottem, kterej předvedl velice dobrej výkon v útoku, ale nějaký větší kus masa v obraně prostě chyběl. A krom něho byla lavička doslova ubohá. V kontrastu s tím, jakou má lavičku Toronto a že tam Casey posílá jednoho hladovýho vlčáka za druhým, muselo základ vyšťavit a speciálně na Wallovi bylo vidět, že po dlouhé pauze 40 minut v téhle intenzitě je na něj moc. Phila- PO debut Simmonse stál za to. Nějaká nervozita, rozklepaný kolena? Nic, naprostej suverén. Plus neskutečná střelecká exhibice trojkařů Sixers. Portland- Jelikož moje sázka šla na Blazers, tak pochopitelně radost nemám. Oni se výborným výkonem dostanou z asi -14 na dostřel a pak předvedou koncovku, že člověk nevěří. Nurkič nedá koš z deseti centimetrů a neurve doskok proti o padesát kilo lehčím rozehrávačům, Lillard se snaží v nájezdu místo zakončení vymodlit neexistující faul, McCollum zazdí 3na2 jak největší ocas a jako závěrečná třešnička pro mě nepochopitelný rozhodnutí Stottse využít poslední time out vteřiny před koncem zápasu ne na nakreslení akce na trojku, ale na nájezd a pak doufání v zázrak.

+2/0
15.4.2018 11:51

M91a76r76t56i80n 71Č93a73r79n90e36c57k81ý 2875204269235

Mahimhi hrál za celý zápas necelé 3 minuty. Měl 2 fauly. Fakt je potřeba po 5 minutách hry posadit náhradního pivota, protože má 2 fauly? Gortat hrál 29, což je o 4 minuty více než jeho sezónní průměr. Ve druhé čtvrtině hrál 10 minut v kuse, small ball byl na poslední 2 minuty. Ve druhé půlce už neudělal jediný faul. Bylo jen rozhodnutí Brookse, že poslal místo Gortata na konci třetí a začátku čtvrté čtvrtiny zase Scotta a ne Mahinmiho. Za těhle 5 minut dostali 15 bodů. Jestli tam větší kus masa chyběl, pak jen a jen rozhodnutím Brookse. Lavička? Casey tam posílá jednoho hladového vlčáka za druhým? Jasně, proto je Casey kandidát na CoY a do Brookse se kope. Jeden totiž dokáže na pár minut využít i Bebeho Noguieru, druhý nechá uvařit hráče po zranění 40 minut.

0/0
15.4.2018 14:54

M34a46r47c19e37l 94H77r11o47c98h 9809349292

Proč tam znova nepostavil Mihinmiho nevím. Moje spekulace je, že proto, že byl tak neskutečně pomalej, že Jonas vedle něj vypadal jako gazela. K tomu závěru jen tolik, tak schválně, koho by trenér Čarnecký z týmu Wizards postavil z té lavičky? Komu je tam tak ubližováno? Oubre na to, co hrál, dostal těch minut až moc. Ano, Casey tam má hromadu first round picků posledních let, kvalitu. Když měl Brooks v OKC na lavičce Sefoloshu, Fishera, Collisona a takový hráče, tak minuty dostávali, klidně dvacet v PO.

0/0
15.4.2018 16:20

C49h12a78r38l22e71e 44H70a23r50v15e26y 4854523704647

Brooks muze carovat s lavickou jak chce, ale treba z Oubreho proste boli oci, ten na sebevedomi uplne v haji8-o

Moc jsem teda nepochopil ten experiment s Frazierem na par minut we Satoranskym na hristi, Mahinmi je uplne v lese, to je stin hrace kterej podepsal za 60 mega na 4 roky...

Ja byl popravde prekvapenej, ze Wizards vydrzeli v zapase tak dlouho, a to jeste Raptors nehral x-factor Van Fleet.

0/0
15.4.2018 19:00

J60i16r35k51a 77P93a63l23á49s64e80k 4986548420725

No tak Tomáš byl zase SF... Výkon odpovídá pozici. Zbytek je prostě Brooks. Spurs urvou možná jeden zápas. Další jsem neviděl ani vteřinu...

0/0
15.4.2018 10:54

M23i49c60h51a33l 77Š53o75b47e80k 1518216956419

Nějakou chvíli hrál i na rozehře, ale hned to předával Bealovi a pak šel čekat do rohu.

+1/0
15.4.2018 11:16

L92a50d52i17s45l86a92v 55S81o51u54k48u64p 9887569897457

Neviděl jsem, ale tu předávačku (možná i z ruky do ruky) si živě představuji.

0/0
15.4.2018 14:15

M25a79r76t91i76n 35Č11a47r86n17e40c86k70ý 2355824669815

Po dnešku jsem opět více přesvědčený, že pokud by se Rondo loni nezranil, šli bychom přes Boston. On prostě na PO viditelně spustí jiný mód. Hlavně v obraně. Sixers ve druhém poločase předvedli opravdu pořádný dým. Washington jsem naštěstí neviděl, ale očividně jsem o nic nepřišel. Brooks to hraje rok co rok stejně. A když nevyhrají zápas, kdy DeFrozanovi zase zmrzne ruka, asi v Torontu nevyhrají vůbec. Spurs nemají šanci - jejich fyzické/věkové limity se proti Warriors, kteří si umějí vyhovět, vypomoci v obraně a v útoku půjčit míč, obnaží až na kost.

0/0
15.4.2018 9:14

M55a23r38e91k 18M55a79z67u66r 7189958832229

Co Wolwes v Houstonu, maj sanci tam neco uhrat??

0/0
15.4.2018 9:08

R63a28d57e45k 36T41o28m48a25s25e50k 5683580798625

Určitě. Sem tam nějakou relativně vyrovnanou čtvrtku.

M84a95r91t30i17n 31Č24a15r97n46e16c84k37ý 2505384869275

Sice je důležité, kolik máš vsazeno, jakou máš výhru a jaký money management, ale vzhledem k tomu, že kurzy na Rockets jsou snad všude pod 1,2, bych to na tvém místě vybral