Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

J85a26k63u40b 78Ž68ď20á39r90s46k53ý 9622727259460

Předem se omlouvám ale nedá mi to,abych se nerozepsal.Dnešek byl opět ukázkou toho,že Brooks je prostě pako. Clevlend měl lepší vstup do zápasu a poločas vyhrál.Ve třetí čtvrtině ale Wizards začali pomalu otáčet zápas. V poslední čtvrtině přišli chvíle Satyho,připsal si dvě asistence a v útoku vybojoval útočný doskok a po kterém dal pak Scott trojku.Když se trefil i Saty za tři body Washigton vedl 101-87,Poté ještě nahrál Bealovi na trojku a za stavu 104-89 pro Wahigton šel střídat.Pro mě absolutně nepochopitelný tah,protože v té době patřil Saty k nejlepším hráčům na hřišti a třeba zoufalec Oubre se svou katastrofickou střelbou z posledních týdnů hrál dál.

I přesto,že Wizards v té době vedli a měli zápas pod kontrolou tak z odchodem Satyho odešla i obrana,páč se nikomu nechtělo bránit a útok netřeba komentovat tam to bylo pouze o dvou hráčích.Reakce Brookse na průběh zápasu,že se Cavs dotahují bod po bodu prakticky žádná.Kartičky s nápovědou došli a odechový čas si šetřili na závěr.

Tady to fakt nechápu,že Saty jde střídat a oni za 7 minut co bylo dokonce zápasu dostanou 30 bodů a s Brooksem to ani nehne a jede si stále svůj scenář,kde Beal hraje nesmyslných 42 minut a Wall po zranění 38 minut a v závěru bylo krásně znát ,že už moc nemůžou.Přitom Saty a spol. několikrát ukázali,že basket hrát umí.

+16/0
doporučit
6.4.2018 6:44

R16a76d47e40k 70N31e25u69m34a16n77n 5752252388385

ostrostřelec Oubre hraje v poslední době asi se zlomeným prostředníčkem, ale pálí vesele dál

a trenérovi to nevadí

+3/0
doporučit
6.4.2018 8:34

C79h82a75r13l56e40e 23H82a63r30v32e30y 4404793754967

Tak co ty Nuggets Rume? Podrzeli veterani Harris a Chandler, Murray vyzralej vykon ..

Na druhy strane by me zajimalo kolik slo bodu pres Townse potom co si udelal 5th faul, nicmene jak sel ze hriste, bylo s Wolves amen.

Wiggins neviditelnej, 150 mega utopenejch kterej mel v podobnych zapasech nosit franchise, ne se schovavat v rohu.

Wolves potrebuji Buttlera, jinak to PO ani letos neudelaji.

+1/0
doporučit
6.4.2018 15:46

M19i20l45o63š 20K13r91e96p83s 1267907575627

Jabari Parker a Giannis dostali v součtu 10 bloků - tak to je hodně zajímavé.

+1/0
doporučit
6.4.2018 9:18

M13i53c80h10a20l 62T76u59r26e83k 9321330222269

Zápas nebudu hodnotit, protože jsem ho neviděl. Ale napadají mě teda zase věci.... ;-D;-D