Washington má Walla i jistotu play off. Satoranskému zůstala výrazná role

Basketbalisté Washingtonu už mají k dispozici i Johna Walla a se svým kapitánem v sestavě si v NBA zajistili postup do play off. Přinesla jim ho domácí výhra nad Charlotte 107:93. Tomáš Satoranský se ve Wizards vrátil do role náhradníka, přesto odehrál takřka 26 minut.

D72a62v79i30d 60Š95l91a60c29h58t66a 6805330256642

Nečekal jsem, že Celtics Toronto porazí. Když jsem ráno viděl výsledek, tak první mě napadlo, že Raptors šetřili své hvězdy ale ono ne.

0/0
1.4.2018 11:45

K43a57r36e29l 37S25t93u32d86e31n47o11v79s46k90ý 1807502294824

S Wallem na hřišti byl zas Saty schovaný v rohu a nedostal tam ani jednu nahrávku :(

0/0
1.4.2018 11:15

F72i71l81i28p 11V41í68t85e74k 1783926459543

Arike Ogunbowale: ,,...I knew I gotta shoot the ball, I felt that Mamba mentality, Kobe ́s in the building so that ́s what I tried to channel." :-)

0/0
1.4.2018 9:31

R31a88d82e73k 47N70e41u61m77a40n92n 5982222938215

Přemýšlím, jestli měl lepší trojky Oubre - 9/1 nebo Saty 0/0 ....

11 % je víc než 0 %

Za dva body měl Oubre 5/1 a Saty 6/3

Já tu soutěž tak moc nesleduju, ale vypadá to, že Saty střílí špatně a trenér mu tedy zakázal střílet? Nedostane se do pozic? Nebo se mu nechce střílet?

+1/0
1.4.2018 8:56

M23i37c77h25a61l 49N52o91v61o39t34n87ý 8683399293526

Viděl jsem včera pořádně jen 1. poločas, ale Saty je dost utopený, pokud není na míči. V rohu čeká na trojku, ale tím, že jsou na place vždy 2-3 střelci lepší nebo odvážnější, tak nedostává moc příležitostí. A zrovna Oubre, pokud dostane míč a jen trošku prostoru, tak střílí.

Včera přišel na hřiště na poslední 3 minuty 1. čtvrtky a nasázel tam po individuálních akcích 6 bodů, ale zbytek zápasu bohužel nic.

0/0
1.4.2018 9:10

L93u84k92á78š 89H63a26r42t78m86a31n93n 7414872283873

1. Oubre nepotřebuje ani trošku prostoru a střílí... ;)

2. Ti ostatní nejsou střelci lepší nebo odvážnější, ale prostě střelci. ;)

L46u73d28ě57k 60V72i20n46č 6505217653806

Semi holek Notre Dame vs. Ucon - fantastické!

0/0
1.4.2018 8:24

J50a26k11u88b 10Ž92ď41á81r29s94k23ý 9972457539880

Ten Oubre je fakt ,,dutohlav". I kdyby měl střelbu 0-20 tak bude pálit pořád dál jakoby nic. Byl tady článek,že pokuď bude hrát Saty s Wallem bude to tajná zbraň.Jsem rád že to tajemství si nechají,až na play off.Ten rozdíl na hřišti a přínos pro tým, když hraje Saty SF nebo PG je hooooodně velký8-o

+5/0
31.3.2018 23:59

M15a68r32t35i22n 36S66ý39k19o84r31a 1457578337757

A co třeba varianta Wall na SG a Sato na PG, třeba ve chvílích, kdy Beal nedokáže trefit ani světovou stranu ?

0/0
1.4.2018 0:17

L42u61d65ě76k 46V81i21n39č 6245387273376

Variant je tam mnoho. Myslím, že zapojením Wall se rozdělování na pozice stává bezúčelným, vyjma kombinací.

0/0
1.4.2018 7:51

L24u50k60á30š 21H17a83r15t76m28a85n53n 7534832853913

Wall musí být šéf, být "jen" střelec mu nestačí...

0/0
1.4.2018 10:15

L13a77d56i83s58l53a62v 61S42o68u17k17u92p 9397179957947

Ono i jako PG byl poslední dobou jeho přínos zanedbatelný. Někdo tady minule psal, že Saty jen vyvážel a odevzdával míče (v článcích se to označuje jako "řízení hry"). Dnes Wall ukázal, jak se to má dělat. I s aktivní střelbou měl 14 asistencí. Třeba taková nejjednodušší sólo akce proti obránci: zrychlit, zaseknout a vystřelit z výskoku, to Saty téměř nedělá, většinou jen odevzdá míč, i z lepší pozice do horší, jako robot. Střílí jen loženky a před koncem limitu. Že by se nějak uvolňoval a vytvářel přečíslení, to jsem neviděl.

+3/0
1.4.2018 0:34

J98a51k88u57b 64Ž20ď38á73r27s98k23ý 9742227329620

Kolik PG v lize umí v rychlosti to co Wall spočítáš na jedné ruce,takže tady to ani srovnávat nejde. Mě se Saty dneska líbil a je fajn,že mu zůstalo tolik minut.

Jenom jsem psal,že když hrál jako PG měl dneska body,asistence i doskoky.Když byl na hřišti s Wallem tak nic,protože útok končil většinou do 10-ti vteřin aniž by se Saty dotknul míče.

+1/0
1.4.2018 2:00

L94a28d35i45s80l43a78v 70S87o97u87k52u10p 9767229467207

Třeba akci, co jsem popisoval, umí a dělá kdekdo. Já nevím, jestli to Saty neumí nebo jen nechce dělat. Jeho body jsem v posledním zápase neviděl (byly nějak na začátku), až ty jeho minuté pokusy na konci a předtím fauly z příliš snaživé obrany.

+1/0
1.4.2018 2:32

L88u58k54á41š 96H43a48r67t28m19a41n53n 7484852293453

v té Wallově rychlosti? útoky s Wallem často vypadají tak, že bud střílí nebo někomu dá do loženky...jak píše Jakub, obojí do 10 vteřin...se všemi výhodami a nevýhodami, co z toho plynou...na postup to v 1. kole stačit asi bude, ale ten únor se Satym byl takový, že hráli jako tým, poráželi silné soupeře...pak se tahle hra zase vrátila do normálu, kdy roli Walla převzal Beal, který na něj ale v tomto směru nemá...