Fourcadova kořist: poslední sprint sezony a malý křišťálový glóbus k tomu

V sibiřské Ťumeni začalo poslední kolo Světového poháru biatlonistů, kterého už se neúčastní český reprezentační tým. Kvůli státem podporovanému dopingovému programu Češi, podobně jako reprezentace USA a Kanady, závěrečné tři závody sezony bojkotují. Poslední sprint sezony vyhrál Martin Fourcade, který tak o dva body získal i malý křišťálový glóbus za hodnocení disciplíny.

Výpis zvoleného vlákna.

M86i38c73h57a78l 83F94a76l61t41u68s 5801902173549

Tak Fourcade "zaprotestoval" po svém. Pokud se nestane nic poměrně dost neočekávaného, získá posedmé velký křišťálový globus + ze všech individuálních disciplín malé globy (individuál dělí s JTB). Navíc, má slušnou šanci dokončit tento rok s tím, že všechny závody světového poháru dokončí na bedně a to je v tomto sportu naprosto neuvěřitelný

+16/0
22.3.2018 16:03

T28o18m57á62š 41B87l10á71h85a 9121372151761

Paradoxně nejhůře dopadnul na olympiádě....

+2/0
22.3.2018 16:06

R39a77d86e34k 96Č40e25r34n27ý 8658773730794

Jen dodatek. 16 singl závod v pořadí (z celkových nakonec 22.) má DNS tedy nestartoval.

R75a41d69e77k 22Č18e74r34n35ý 8918513230304

No pokud poslední 2. závody (stíhačku a masák) skončí také na bedně, tak se mu bude škrtat to DNS a jedno umístění na bedně, což je taky slušný dílo!!! ;-D

0/0
22.3.2018 16:13

M30i31c77h41a38l 24F32a32l97t16u52s 5971672713809

jj, to bude poprvý, co v rámci škrtání bodů vezmou frajerovi 48 bodů za 3. místo, což je druhý nejhorší umístění v sezoně ;-D