Sprint běžců na lyžích ve Falunu vyhrál Klaebo, další body pro Nováka

Český běžec na lyžích Michal Novák obsadil ve sprintu Světového poháru ve Falunu 24. místo, což je jeho nejlepší výsledek v sezoně i kariéře. V aktuálním ročníku bodoval podruhé. Suverénní vítězství vybojoval lídr průběžného pořadí Johannes Hösflot Klaebo z Norska.

J20a57k57u86b 47P88e51t56r66i17c68e92k 4628634715961

Zajímavý, jak se fanoušci přelévají ke sportům, v nichž se našim daří. V době Neumannnové a Bauera lidé chodily na diskusi o klasickém lyžování. Teď to nikoho nezajímá. Zato u biatlonu je co závod to několik set příspěvků.

0/0
16.3.2018 19:56

J47a67r32o41s41l73a94v 74M56i23n33á89ř 4983821463498

Oni zde nějací fanoušci běžeckého lyžování jsou, jenom jsme prostě přestali diskutovat.