Kristýna Plíšková si v Indian Wells vybojovala střet s Halepovou

Kristýna Plíšková i Markéta Vondroušová postoupily na elitním turnaji v Indian Wells do druhého kola. Plíšková porazila Číňanku Taun Jing-Jing 6:4, 7:6 a čeká ji světová jednička Simona Halepová z Rumunska, Vondroušová ztratila jen čtyři gamy s domácí tenistkou Madison Brengleovou.

T44o72m80á50š 23T12a92t23í86č74e73k 5660322540628

Jj, zítra bude tenisovej den! :-)

0/0
8.3.2018 12:56

M79a49r87t97i40n 16Č29a69r71n78e95c42k55ý 2615254969695

Mimochodem, pane Vokrouhlík, jak je to s tou Kvitovou a jejím vypadnutí v prvním kole? Měl jsi odvahu se s někým vsadit, jak jsi navrhoval? Zájemců bylo dost.

+4/−1
8.3.2018 9:49

L96i36b82o27r 12K79l69a72s69n98a 1472476204355

No ono hlavně už je pro Petru nemožný vypadnout v prvním kole, že.

+2/0
8.3.2018 10:21

M74a61r66t13i23n 92Č33a14r70n24e13c19k70ý 2275694479615

On se chtěl vsadit, já to chtěl přijmout. Dokonce jsem mu i nabízel, že si může vybrat o co.

+3/0

R70a77d14i68m 94V70o45k77r69o27u35h70l16í80k 1313603524316

Vždyť Vy jste ani nepochopil o co se chci vsadit :-)

Ale to nevadí, příště pane.

0/−1
8.3.2018 11:34

M79a87r57t12i13n 45Č91a65r67n24e91c18k52ý 2135314479765

A hlavně Petra nemohla v prvním kole vypadnout už asi týden před turnajem, kdy byla uzávěrka pozic pro nasazení do turnaje.

+3/0
8.3.2018 11:08

I68v15o 65Ž78á89č31e35k 9530742979437

Ještě mnohem dřív. Bylo jasné, že bude nasazená a všechny nasazené hráčky mají v prvním kole volno.

+2/0
8.3.2018 13:19

R64a43d80i58m 28V94o89k59r13o68u73h68l76í39k 1123313844616

Když už tak pane Vokrouhlíku. Snad umíte česky, pane Čarnecký.

Ale tak je snad nám všem, kteří tenis sledujeme jasné, jak probíhá nasazování do turnajů a tudíž víme, že v prvním kole měla Kvitová volný los.

Tudíž je samozřejmé, že jsem myslel první hrané kolo. Nenapadlo mě, že tu bude tolik tenisových negramotů, kteří tohle nepochopí.

0/−3
8.3.2018 11:33

J14i61ř54í 86K52v88ě66š 1323576382471

Kdybys byl chlap, tak přiznáš, že ses seknul a nebudeš to takhle blbě okecávat.

M71i27c18h76a34l 95Š67r17á97m13e11k 1663823655379

To je sice možné, ale nic to nemění na tom, že ses sekl a neumíš to přiznat.

R96a30d82k66o 26M70a42j60e95r42č49í98k 4354968536177

Tak Naomi je ve wta race o 30 míst před Mášou, která je jinak v rankingu jen o tři místa výš. To má být jako překvapení, že aktuálné o dost lepší hráčka vyhrála? A co že by ty články začal psát někdo, kdo tomu rozumí?

+2/−1
8.3.2018 9:23

M58a62r33t81i73n 21Č23a22r95n98e70c98k19ý 2905374919905

Počkej, to jako chceš tvrdit, že to není překvapení? A dívat se podle žebříčku? Chceš mi tvrdit, že nebude překvapení, když prohraje třeba s Buzarnescu nebo Su-wei Hsieh? S Irinou Camelií Begu? S Anett Kontaveit? S Arynou Sabalenka? S Petrou Martič?

+3/−1
8.3.2018 9:47

R56a84d45k54o 14M47a44j62e63r43č25í64k 4234518646527

Tak ten "race" žebříček je snad na základě něčeho dělaný, a to jsou aktuální výsledky/forma. Mimochodem, Máša letos prohrála s Niculescu a Siniakovou (to hrála jen na třech turnajích), což jsou dle mě horší hráčky, než Osaka. Která tu formu naopak prostě má. Z pověsti a výsledků minulosti se žít nedá.

+2/−1
8.3.2018 10:05

M50a66r16t86i37n 46Č85a16r69n70e26c98k42ý 2515144159565

A nebylo to snad překvapení, že s nimi prohrála? V race žebříčku je 8. Karolína Plíšková, má na to výkonnost? Kopnul ji tam jeden povedený turnaj. Na 13.místě je Shuai Zhang, která jednou v životě přelezla na GS třetí kolo. Na 10. místě je Mihaela Buzarnescu, přestože s hráčkami první čtyřicítky má letos bilanci 2-3, od šarapky v Shenzenu dostala 6:3, 6:0, od Wozniacké v Austrálii 6:3, 6:2, v Kataru od Gorges 6:2, 6:2 a před 14 dny v Budapešti dokonce od Van Uytvanck 6:1, 6: 0.

+1/0

R17a78d22k18o 62M53a24j87e29r20č76í96k 4574828566167

Před tím jistě bylo, ale my se nebavíme o před tím. Pokud prohrála v této sezoně na třech turnajích se dvěma ještě slabšími hráčkami, tak na čtvrtém turnaji se silnější hráčkou, to už prostě takové překvapení být ani logicky nemůže.

Mimochodem, Buznarescu má těch bodů tolik proto, že odehrála snad všecky turnaje, co byly, a hrála převážně se slabšími hráčkami, to je kategorie mimo. Ale ok, jestli potřebuješ argumentovat jednou takovou odchylkou, aby sis obhájil neobhajitelné, tedy že ten žebříček nemá žádnou vypovídací hodnotu, tak budiž.

+1/−2
8.3.2018 10:36

M56a68r34t30i15n 63Č20a97r38n83e43c30k45ý 2295214399195

Ne, race žebříček nemá po 2 měsících sezóny vůbec žádnou vypovídací hodnotu. Protože Buzarnescu není ani zdaleka jediná taková odchylka. Elise Mertens dostala během posledních 3 týdnů výprask od Cirstey a CiCi Bellis. Přesto je 8. Belindě Benčič na 11. místo stačí výhra v Dubaji, i když ji v Austrálii poslala domů Kumkhum, v Acapulcu Cepede Royg a za skoro 2 měsíce nastoupila jen na 2 turnajích a ve Fed cupu - bilance 4 porážky v řadě, přičemž i Bára Strýcová ji smetla z kurtu. Řekneš snad, že je ve formě? A můžu takhle jet dál. 13. Zhang, 14. Suarez Navarro, 17. Su-wei Hsieh, 19. Sasnovich, 20. Niculescu (mimochodem před Naomi Osakou), 24. Barty, která od Australian open nehrála žádný turnaj, 28. Ala Tomljanovič, přestože neporazila jedinou hráčku světové šedesátky a jen tři hráčky světové stovky. Na kolik z těchto hráček si vsadíš proti Markétě Vondroušové, která byla před Indian Wells v race žebříčku 71. a na posledním turnaji prohrála s Perou nebo s kým?

+3/0
8.3.2018 11:07

R17a15d72k52o 43M86a22j91e97r18č35í18k 4194228866697

Achjo a tu mou první, podstatnější část příspěvku nadále ignoruješ.

0/0
8.3.2018 11:37

M91a84r82t79i83n 51Č53a68r23n78e77c20k92ý 2525984979475

Ne, neignoruju. Stále tvrdím, že je to překvapení. I když prohrála se slabšími hráčkami. I když jsem ten zápas Mášeny s Niculescu v Kataru viděl, stál mě dost peněz a Mášena hrála katastrofálně. Ale mezi prohrami s Niculescu a Siniakovou je asi 6 týdnů, v nich jsou výhry nad Tatjanou Maria a především nad Sevastovou (6:1, 7:6), která si v Kataru Osakovou namazala na chleba (6:4, 6:1). A doted jsem přecházel fakt, že Sianiakové to v Shenzenu sedí, loni tam celý turnaj vyhrála, proti Mášeně odehrála super zápas a ve finále uhrála set na Halepku.

0/0
8.3.2018 11:57

R86a49d77k82o 63M22a80j21e38r17č55í83k 4894298706557

Ok prostě z mého pohledu to překvapení není,z tvého ano, u toho asi zůstaneme.

0/0
8.3.2018 12:40

J60i52ř44í 38K58v35ě65š 1603146382641

BeBe nahrála slušně bodů na menších turnajích v listopadu a prosinci, na to jsi zapomněl.

0/0
8.3.2018 11:49

M18a12r97t54i19n 37Č70a31r72n19e85c38k72ý 2115674559435

Moje chyba, myslel jsem, že se tam počítá jen Dubaj, ne i ty listopadové turnaje. Každopádně to byly miniturnaje na úrovni chlapských challengerů typu Svijany open.