Satoranský nastřílel 19 bodů, ale potvrdit vítězství odmítl

Washingtonští basketbalisté se v NBA rozloučili s třízápasovou minisérií porážek, na své palubovce udolali Miami 117:113 po prodloužení. Tomáš Satoranský patřil mezi hlavní strůjce vítězství, když nastřádal 19 bodů, sedm asistencí a tři doskoky.

L28u19k56á15š 77H33a12r30t87m12a45n62n 7314942653853

A Harden triple double B-)

0/0
7.3.2018 20:05

J70a82n 30B31r77a77b71e24c 2362204332925

Btw MVP je letos asi taky jasnej, ne?

Nebo myslíte, že někdo může letos Vousáčovi konkurovat?

0/0
7.3.2018 16:22

K15a84r30e33l 96D16u28t59ý 1189178821952

Ne, tam je jenom otázka, jestli to bude unanimous...

0/0
7.3.2018 19:28

M10i27l77o22š 27K50r36e43p72s 1617287475257

A proč zrovna Vousáč? Já to nerezporuji, jen se ptám na tvé důvody pro jeho volbu. O co horší jsou James, Durant, Curry, Davis, Antetokounmpo ?

0/0
7.3.2018 20:52

M39a79r49t47i41n 77Č66a10r19n24e12c81k21ý 2645244769165

Pro mě by to byl vousáč, i kdybych se vůbec nedíval na týmovou bilanci. Obzvláště když se letos rozhodl, že tedy bude občas i bránit.

0/0
7.3.2018 21:00

J77i63ř10í 33Č31e60c10h58u96r84a 1823882298538

Letos o tom neni pochyb. Snad jen kdyby si zlomil Harden nohu. Ted o vikendu.

0/0
7.3.2018 21:50

J66a82n18a 66E36l78i22á76š38o25v95á 9909124744408

Všechno nejlepší Tomáši k svátku. Ať drží zdraví a pořádně to tam sype.

P57a17v39e33l 42D45o41m85i12n40i38k 8418125863348

Mám výhradu k bulvaroidnímu titulku (tj. jeho vedlejší větě) , který je zavádějící. Myslím, že ti, koho Satoranský v NBA zajímá, by si článek přečetli v každém případě.

+6/0
7.3.2018 10:18

D68a70l81i38b62o64r 77D70v23o68r52n91í22k 3876351100431

Myslím, že PG po těchto zápasech už chápe, proč KD utekl od Westbooka pryč. Simmons po nevýrazným měsíci okolo Silvestra už zase šlape jak hodinky a Mitchell to v útoku na ROTY ještě nemá jistý.

0/0
7.3.2018 9:32

M63a86r49t79i67n 69Č67a88r52n50e37c27k95ý 2865884239465

6-16, 8-19 a 7-16. Střelba PG v posledních 3 zápasech. Dneska ho Ariza dokonce přehrál.

+2/0
7.3.2018 9:52

D62a91l86i72b81o60r 79D45v26o64r88n52í29k 3976751390941

Však to je právě i důkaz toho, že už ho to ani nějak závratně nebaví. Forma kde klasicky dolů.

0/0
7.3.2018 13:29

M77a24r46t53i11n 11Č23a48r20n24e49c53k26ý 2815624789745

Teda nevím, jak jsi na to přišel, protože George má o 1 střelu na zápas méně než loni v Indianě, USG% má 25,7, v Indy měl loni 28,9, PER má 19,5, přičemž jeho kariérní maximum je 20,9. Problém Thunder fakt není hra Westbrooka, hra George nebo útok samotný. Navíc hodnotit to po porážce s nejlepším týmem ligy, kterému hořela i voda, je docela divné.

0/0
7.3.2018 14:42

M34a43r23t69i81n 36Č69a44r50n15e77c45k33ý 2525614869115

A jen tak mimochodem, o RoY už je z mého pohledu rozhodnuto. A Mitchell to není.

M72a42r26t34i94n 86Č76a19r59n94e44c12k85ý 2715874669245

Když Mitchell ne, kdo ti z těch dvou zbývá?

0/0
7.3.2018 14:31

R72a87d13e81k 72T52o49m45a20s89e39k 5513510328515

Tak jasně bych to neviděl. Ještě bude záležet, jestli Mitchell dotáhne Utah do PO.

+1/0
7.3.2018 14:39

M71a78r78t28i69n 76Č23a86r97n83e11c94k37ý 2315844739505

U všech cen je vždycky důležité i to, co se o hráčích během sezony říká, píše a podobně. A kolem Simmonse je pořádný hype, kterému ještě nedávno dost přisypal LeBron. To by musel Mitchell začít hrát jak bůh.

J87i38ř88í 60Č26e92c31h44u90r77a 1803802388468

Mel teda kliku. Wade si ho vyvesil zkusene...

Škoda. Saty solidní výkon, bohužel:

1. nepotvrdil vítězství ani jednou střelou v závěru normální hrací doby, takže se prodlužovalo

2. pak nepotvrdil vítězství ani jednou dvěma střelami trestných hodů na konci prodloužení

3. no a nakonec při rozdílu dvou bodů pár sekund před koncem prodloužení šel bránit Wadea a Wade ho učitelsky vycukal, nechal Satyho přeletět stranou a sám pod košem nikým nebráněný ... NEDAL! Ještě že tak, jinak by měl Saty pěknou ostudu :-/

+6/0
7.3.2018 8:22

L45u17k86á29š 61H66a44r43t48m94a37n23n 7784192123753

Sice ano, ale když se vyhraje, tak se víc hodnotí celkový dojem... Šaty včera, aspoň v prvním poločase co jsem koukal jak výborně... Včera se konečně Beal rozhodl nedrzet většinu útoků balón a byli to hned znát... Když šel Tomáš sednout, vedli asi o 15, když šel zpátky, bylo to o dva... To byl hrozný úsek...viděl jsem poslední tři zápasy ateprbe včera to vypadalo, že jsou tým...

0/0
7.3.2018 8:35

D50a70v55i61d 77S65u49c34h86a39r 8344226913602

Jo, první poločas byl skvělej. Zase krásnej "Everybody Eats" basketbal. Taky po prvním poločase měl Washington 15 asistencí, z toho lavička se Sessions místo Fraziera měla jen 1 asistenci. Ale když by Tomáš potvrdil vítězství aspoň jednou z těch tří možností, mohl být král. Takhle o něm dnes plno lidí říká, že už nedává tak skvělé výkony jako proti Cavs.

D46a51v11i50d 15S37u64c30h70a78r 8794666623422

Jasně, to bylo myšleno že kdyby to Wade dal, hrálo se další prodloužení a Miami vyhrálo, byl by pro všechny viník prohry Tomáš, protože mohl třikrát (vlastně pětkrát, dvě střely, dvakrát dva TH a jedna obrana) rozhodnout.

J66i23ř89í 14O58p49ě87l32a 2712853337

NO dneska 103 strel...(mimochodem i 39ast na 46kosu), to je skoro 2,15 strel za minutu,dohromady v celem zapase oba tymy 203 strel,to je cca 4,2 strely za minutu...a pritom jen 19 off.reb. oba tymy dohromady...to byl asi trosku rychlejsi basket v LA :-o

0/0
7.3.2018 7:55

M51i66l79o33š 63K82r98e89p76s 1897717235877

Lillardovy a Davisovy výkony stojí v poslední době celkem dost za povšimnutí.

+2/0
7.3.2018 7:30

M56a37r74t74i36n 87N91e19p91l 4964132646888

Mám dotaz na zkušené basketbalové fanoušky - čím to je, že skóre zápasů v NBA jsou vyšší než např. u zápasů v české lize či pohárech?

0/0
7.3.2018 6:00

J62a14n 91P43i18v59e64c 8632450802908

Hrají přece delší dobu. Každou čtvrtinu o 2 min. a navíc nejsou svazování žádnou taktikou a když je někdo volný tak hned střílí, nebo jeden na jednoho, tak jde do koše.

+7/0
7.3.2018 6:04

M53a20r78t23i37n 93N43e94p98l 4124572306748

Tak jsem to tušil správně, že je v NBA delší hrací čas. Velké díky za potvrzení R^

0/0
7.3.2018 6:40

M23a95r83t93i24n 59Č69a75r67n74e30c94k97ý 2425804229575

No a taky tím, že to ti borci prostě víc umí:-)

+9/0
7.3.2018 8:19

J33i20ř55í 83Č30e26c18h78u80r96a 1633182658868

No nevim. Kdyz si volnej strilis vsude a ldyz muzes jit 1 na 1 tak mas jit taky vsude...I v kraji. Akorat ze v kraji trefi 25% v lize 35% a v NBA 45%. Navic stihnou vic strel, protoze jsou rychlejsi a hrajou delsi dobu

+2/0
7.3.2018 8:49

L14u82k27á30š 22H75a70r49t85m21a24n84n 7454582273393

dřív to bylo ještě markantnější, když se v Evropě hrálo 30 vteřin na útok a v NBA jen 24...to už se srovnalo...

0/0
7.3.2018 9:37

M61a61r82t50i77n 46Č74a89r91n79e74c25k42ý 2615154679115

Tak to doporučuji nějaký zápas Olympiakosu Pireus. V Eurolize jsou snad druzí a nějakou střelu do třeba šesté vteřiny útoku neuvidíš.