Satoranský řídil trhák Washingtonu. James pokořil další milník

Washington si poradil na palubovce Milwaukee, když svého velkého rivala ve Východní konferenci NBA přehrál 107:104. V utkání uspěl díky skvělému začátku, ve kterém měl prsty i Tomáš Satoranský. LeBron James táhl Cleveland k výhře 129:123 nad Brooklynem s pomocí triple double a je jedenáctým hráčem v soutěži, který nastřádal 8000 asistencí.

K97a58r38e64l 20Š95o80u45m37a87l 1894483798

To procento výher skoro 77% bez něj, musí Walla už pomalu strašit..:-)

+2/0
28.2.2018 9:52

M77i82c98h21a40l 39T12u36r28e98k 9201560482389

Takovi hraci si tohle vubec nepripousti. Tyhle superhvezdy maji prave ego tohle vubec neresit. To je stejne jako dvacetkrat minout v zapase, ale stejne si v zaveru vezme mic a chce mit posledni strelu.

+10/0
28.2.2018 10:02

K52a75r97e71l 38Š35o41u29m75a38l 1634213558

Tak jasně že je Wall hvězda, polovina hlediště má jeho dres. Ale pořád doufám, že si někdo toho markantního rozdílu ve hře a hlavně výsledcích všimne :-)

+2/0
28.2.2018 10:25

V62o67j25t61a 96Z64i51m48a 7798311582524

Neboj, nas 73 expertu z iLupy to dobre vime ;)

+7/0
28.2.2018 11:02

J39a52k29u51b 19Ž98ď21á43r97s19k16ý 9112567699720

Hlavně vyhráli 7 z 8 zápasů venku bez Walla to vynikající bilance.Beal jede asi 6 zápas po sobě,kdy zaznamenal 5 a více asistencí to je zatím jeho nejdelší série v nba.Pokuď dneska porazí i Warriors tak se bude třeba Wallovi hůř spát ;-D

Jinak jak píše Michal až se vrátí Wall,vše zapadne do starých kolejí,protože ten tým je postaven okolo něho bez ohledu na výsledky.Ale třeba Brooks malinko pochopil,že to může jít i jinak.

+1/0
28.2.2018 10:16

P51e24t71r 53F58e72i23g49l 5398623570712

Pokud to Brooks pochopí, tak snad sním svůj klobouk, který nenosím :-D...

...

Dneska třeba Satyho stáhl s jedním faulem v prvni ctvrtce a nechal ho tak 10 minut sedět...pak si myslim az udelal tři rychlý fauly...hlavne si šel sednout a mel 2+1+5 po prvních 5 minutách hry a WSH je mleli jako kafe...odešel Saty a úroveň hry se hodne zmenila...

...

Ten Mahinmi je teda ultrabědnej :-D...ten, kdo to s nim podepsal musí na něčem frčet :-D

+3/0
28.2.2018 10:20

K75a27r79e98l 46Š54o51u85m25a41l 1174413408

To že by to Brooks pochopil je asi nereálné a i pokud by se tak stalo, tak stejně svůj styl "koučování" nezmění. Ale snad si někdo všimne, že když hraje Saty tak nejen on ale i řada dalších hráčů se jednoznačně zvedne a to rozprostření bodů, střel a tím i asistencí je na celou pětku. To se i mě (jako laikovi) zdá prostě výhodnější než hrát vše na Walla/Beala.

A nakonec doufám, že by to mohlo Satymu přihrát lepší kontrakt a tím i lepší pozici v týmu. Ale to by asi ještě musel vyměnit agenta.

+3/0
28.2.2018 10:29

M53i14c53h15a96l 52T20u82r92e97k 9881170172189

Dalsi vitezstvi, navic venku a s rivalem v konferenci, to se proste pocita.

+4/0
28.2.2018 8:58

M23i75l94o57š 75K91r29e22p96s 1537667295847

Že by si v Clippers uvědomili, že Marjanovič neslouží jen k okrase lavičky, ale že je to velice dobrá alternativa jako střídající pivot?

+3/0
28.2.2018 7:44

J25a61k40u20b 69Ž66ď98á52r74s70k39ý 9552697589810

První poločas super,Saty s přehledem řídil akce Washigtonu ale měl už 3 fauly.Čtvrtý faul si udělal asi po 4 minutách 3Q a šel střídat a Brooks ho tam poslal zpátky až 4 minuty před koncem zápasu.Poslední minuta zápasu pro Satyho byla nepříjemná udělal ztrátu a pak dostal ještě blok od Janise v časové tísni půl minuty před koncem zápasu.Naštěstí Washigton vyhrál a je to důležitá výhra páč už dneska hrajou další zápas B2B. Teď mají těžké rozlosování páč dva zápasy za sebou hráli teď v Neděli a v Ponděli.