Kvitová se po triumfu v Dauhá vrátila ve světovém žebříčku do desítky

Česká tenistka Petra Kvitová se po triumfu na turnaji v Dauhá posunula ve světovém žebříčku WTA o jedenáct míst a poprvé od září roku 2016 znovu figuruje v elitní desítce, kterou uzavírá. Staronovou mužskou světovou jedničkou je Švýcar Roger Federer, jenž vyhrál turnaj v Rotterdamu.

M81i58c60h56a23l 56J84a86k83u73b55e25c 9152650109986

tohle byl sportovní víkend snů: Ester, Petra, hokej, Bohemka, ErbanováR^ Děkuji všem sportovcům za hezké chvíle!!!

0/0
19.2.2018 13:36

R51i98c61h32a32r66d 67P93e54r70l14o58v66s20k19ý 9245475121195

Mám z Petry veľkú radosť R^ Je priam neuveriteľné, že ešte nebola No. 1, v čase tohto momentálneho chaosu v ženskom tenise mala smolu, že prišiel ten útok, možno - ak jej forma vydrží - sa jej to podarí tento rok, držme place :-)

Š13t43ě17p55á13n 24H89o65f11m52e52i35s29t72e63r 5408764132566

Dává si teda velkej záhul, hodně těžkých zápasů za sebou, měla by si dát tejden pauzu nebo to dopadne špatně. Je ale dospělá, tak snad ví, co dělá.

+1/0
19.2.2018 13:07

J97o11s39e86f 18S62t74e92f69l 5754197493180

Na Tenisu-portál už stojí,že se odhlásila. Důvod: náročný program. Takhle je to lepší. Hrála proti skoro samým obranářkám,a to je náročný jak mentálně,tak i fyzivky.

+6/0
19.2.2018 13:13

J17o96s17e75f 17S91t98e93f21l 5414207683110

Fyzivky;-D. Ach jo. Nejdřív myslet a pak promluvit. Nejdřív přečíst,a pak odeslat.;-D

+1/0
19.2.2018 13:15

Š43t37ě10p43á86n 67H27o47f52m67e72i55s97t91e37r 5318304892916

Rozumné R^

+2/0

M13a43r28e31k 65N87i33k84o13d62ý85m 6684294270

Když se to vezme bodově, tak za poslední dva turnaje Petra získala 470+900=1370 bodů. Což je víc než finále GS, které je za 1200 bodů a trochu míň než titul z turnaje mistryň za 1500 bodů. Takže jeden z největších úspěchů v kariéře. Nevím, jestli za sebou udělala někdy tolik bodů.

+3/0
19.2.2018 11:16

J17i29ř47í 92H35r87a51b31á70l63e38k 9439307189

Vítězství ve Wimbledonu - 2000:-). Ale vím, jak to myslíš. V sezóně, kdy vyhrála masters, tak ještě vyhrála myslím Peking, to bude za víc bodů.

+1/−1
19.2.2018 11:46

J98i71ř71í 90K51v27ě65š 1663246152431

V sezóně, kdy vyhrála Masters, v Asii pohořela, chytla se až v Linci.

+2/0
19.2.2018 12:23

J55o63s81e23f 84S65t97e52f37l 5894727883380

Na Jirko? Udělala nám radost,co? Ale neodpustím si. Dvakrát lajnoví rozhodli v její prospěch a Garbine si vzala challenge a měla pravdu.

+2/0
19.2.2018 13:18

R93a12d50i80m 72V63o91k31r66o24u84h41l89í94k 1273113614506

Lajnoví ji vždy podkuřují. To víme už dlouho.

R78a24d77i80m 72B86e65n62i40c74e95k 8588593568984

Kvitové gratuluji, je vidět, že když začala konečně makat a ne plnit noviny stokrát opakovanou lží o údajném přepadení, tak se posunula trochu jinam. Ale zatím stále vyhrává pouze poutáky, uvidíme, co předvede v Paříži a zejména na jejím oblíbeném Wimbledonu, kde by v současné formě mohla vyhrát potřetí.

A96n93t23o36n42í33n 93U19r46b95á38n13e90k 9573278896338

Tak pouťák, kde hraje kompletní špička, kterou mimochodem porazila, asi nebude tak špatnej pouťák. Co říkáte?

+4/0
19.2.2018 11:45

J91i27ř18í 38F66o48g59e69l 2650771396342

Byla to nádherná tečka za sportovním víkendem.

Díky Petro!!V

+2/0
19.2.2018 9:21

L14a52d65i56s31l29a83v 54S98o31u57k74u85p 9727209647567

Ten tradiční (ne)odkaz na světové žebříčky je už trapný.

+4/0
19.2.2018 9:06

J88i64t35k56a 96P54a52v92l87í39č55k62o65v75á 6556646836427

Kvitová vděčí posunu do Top 10 své vynikající aktuální formě, díky níž vyhrála dva turnaje za sebou, a také tomu, že vzhledem k loňské absenci v kvůli vážnému zranění ruky neobhajuje v tomto období žádné body.

Petra končila sezónu 2016 na 11. místě a kdyby nebyla zraněná, vrátila by se do top 10 hned v lednu 2017. Kvůli zranění se jí před rokem body odečítaly a propadla se až na 29. místo. Teď se jen vrací, kam patří.