Washington padl s Bostonem, Satoranský prohrál klíčový souboj

Washingtonští basketbalisté dovedli domácí zápas NBA s Bostonem do prodloužení, v něm však prohráli 104:110. Český rozehrávač Tomáš Satoranský nastoupil za poražené na 34 minut, což je jeho maximum v nejlepší soutěži světa.

J46i95n49d61ř86i85c46h 48Z57e39t69s68k47y 5413947502550

Titulek je zase zavádějící, jako by za prohru mohl Satoranský, naopak díky němu a obraně Irvinga se Wizz dostali do prodloužení, a to mohli i vyhrát, nebýt blbosti Morrise.

0/0
9.2.2018 14:10

K59a11r90e70l 20Š32o74u96m81a14l 1184803748

Můžete mi někdo vysvětlit, proč na konci 4.čtvrtiny někdo nefauloval hned po rozehrávce. Ještě dávno před nějakým pokusem o střelu? Toho Morrise jsem na konci vůbec nepobral...

+1/0
9.2.2018 9:15

J44i67r14k75a 76P93a41l59á25s73e69k 4276818760735

na prvni Brooks na druhy Morris ma herni IQ houpaciho kone.

J80i38r66k82a 94P12a63l70á64s10e18k 4956448360315

do toho dalsiho bych se nerad poustel, prece jen navstevoval elitni americkou universitu ;-D

0/0
9.2.2018 12:21

M52a37r54t11i58n 14Č18a78r88n26e23c45k95ý 2475504319665

Já jsem proti těmhle faulům nějakých 12 vteřin před koncem. Tři vteřiny před koncem neřeknu, ale raději budu bránit a riskovat trojku do obličeje, než faul, dvě šestky, nutnost vyhodit, neztratit balón, nechat se faulovat, dát šestky a pak stejně faulovat znovu.

0/0
9.2.2018 9:55

M94a20r91t41i59n 98Č81a70r84n16e40c37k81ý 2615854939865

Ale samozřejmě faulovat při trojce je ta největší ***

+2/0

K85a96r27e73l 15Š11o71u58m76a65l 1814663678

Asi máš pravdu. Já zase tak moc basket nesleduju, ale dneska jsem se hecnul a nešel spát a ten závěr mě prostě dostal. Nepochopil jsem proč Irvinga ke konci několikrát nebránil Saty, nevím proč i v prodloužení se snažili všechno hrát na Beala, když Gortat nebo Porter měli střelbu lepší.

U Satyho mě trochu vadilo, že málo zkoušel za 3 body. Obzvlášť na začátku zápasu mi přišlo, že si při střelbě moc nevěří a zlepšil se až po těch dvou koších z jedné nohy.

0/0
9.2.2018 10:15

J33a23k78u50b 10Ž34ď44á89r91s38k72ý 9392727969770

Zápas super,když prohrávali asi 6 minut před koncem o 10 bodů tak už jsem nevěřil.Saty to trojkou trochu nastartoval.Beal dneska nic moc a pořád nechápu proč Brooks dává Oubremu tolik minut.Přitom třeba Scott několikrát ukázal,že může být týmu prospěšnější mnohem víc.

Když to přeženu tak Satymu v příští sezoně končí kontrakt,tak teď hraje o svoji budoucnost třeba mimo Washigton.

+2/0
9.2.2018 10:33

M50a17r63t37i50n 18Č60a52r13n92e89c19k29ý 2815824429105

On to byl takový klasický Brooks zápas. Zúžíme rotaci a budeme hrát co nejvíce izolací. Jinak si ten zápas budu muset stáhnout a pustit znovu, protože ten nepoměr asistencí se mi nějak nezdá.

0/0
9.2.2018 10:40

L14u27d82ě26k 58V40i60n61č 6595967923686

Netradiční rozskok?

FIBA před 2 roky posuzovala, zda-li rozskok do pravidel FIBA nevrátit.

0/0
9.2.2018 8:13

D53a43v41i13d 93S17u69c11h53a25r 8584716703742

Tomáš výborně bránil Irvinga. Ten už nevěděl, kde mu hlava stojí a stěžoval si i u rozhodčích. Bohužel se občas po cloně prohodili a jakmile u něj nestál Tomáš, Irving v pohodě skóroval. A ke konci zápasu už se rozehrál a tak střílel i s tou rukou v obličeji. Komentátoři TNT se nad Tomášovou obranou úplně rozplývali.

Jinak to Brooks zase jako obvykle prokaučoval, rozhodující akce namaloval na ISO Ball pro Beala, který bohužel neměl den a nic mu tam nepadalo. Jinak hodně slušný zápas.

+2/0
9.2.2018 8:09

M57a20r24t24i17n 19S94u72c34h55á23n60e91k 4750132752892

Nebylo by možné sem občas dat i tabulku?

+3/0
9.2.2018 7:38

J21a67k82u58b 58Ž57ď15á35r73s22k40ý 9552887679210

To je zase nadpis;-D Saty odehrál celkem dobrý zápas,škoda že v třetí čtvrtině během dvou minut ztratil 3x míč a Irving ho taky pěkně větral.

Washigton měl Boston na lopatě,kdyby pan Morris nesmyslné 12 vteřin před koncem nefauloval Irvinga pfi střele za 3 body.V té době vedl Was 98:95 Irving srovnal z trestných hodů na 98:98.Jelikož je pan Morris hlava dubová tak po pár vteřinách prodloužení udělal to samé. ;-( Čekal jsem,že Boston vyhraje ale i bez Walla odehráli kluci dobrý zápas.

+6/0
9.2.2018 7:34

M54a83r82t50i46n 44Č88a82r72n80e19c84k89ý 2425254929975

Hlava dubová? Pro toho pána je to ještě velmi mírné označení.

+1/0
9.2.2018 7:58

J77a34k46u13b 86Ž25ď97á61r19s88k43ý 9962647279450

Tak v posledních zápasech mi přišlo,že se Morris trochu uklidnil a odváděl stabilní výkony ale včerejší zápas mu moc nesedl.Třeba to bylo tim,že se hecovali s bráchou, kdo bude lepší páč to je stejný podivín.

Dle mého před tim rozhodujicím rozkokem to byly jasné kroky Browna.Chtěl vystřelit Tomáš ho dobře zblokoval jenže Brown byl ve výskoku a při dopadu na zem oba drželi míč pro mě to jsou jasné kroky,takže k žádněmu rozskoku vůbec nemělo dojít.

0/0
9.2.2018 8:28

M86a12r15t17i92n 62Č38a54r31n84e20c77k49ý 2725244919575

Nesmysl, tohle v NBA nebyly kroky nikdy, co pamatuju, ale vždycky rozskok. A ve FIBA pravidlech už je to rozskok taky, asi 2 (?) roky.

0/0
9.2.2018 9:19

J28a41k76u63b 30Ž17ď67á67r83s87k37ý 9552557859180

Diky za odpověď a ujasnění situace.Naposledy jsem hrál aktivní zápas cca 10 let a todle mně vždycky pískali jako kroky,když jsem dostal čepici a dopadl s míčem na zem.Je jasný,že od té doby se pravidla změnila.