Havlíčková na juniorském MS dál září, doběhla pátá ve skiatlonu

Teprve sedmnáctiletá běžkyně na lyžích Barbora Havlíčková byla na juniorském mistrovství světa pátá ve skiatlonu na dvakrát pět kilometrů. Po těsném čtvrtém místě v závodě na pět kilometrů klasicky ji tentokrát od medaile dělilo přibližně 17 sekund.

P37e26t12r 87V61e44r77b83í75ř 8787511583510

Švédka Frida Karlsson bezkonkurenční, ta jim po přezutí dala dardu. Bára se podle mě sympaticky snažila bojovat o vítězství, což jí ve výsledku čas a umístění možná zhoršilo, ale v budoucnu se to může hodit. Celkem hustě sněžilo, tak možná Bára trochu doplatila na to, že poměrně často projížděla stopu; Francouzska, která byla vepředu zdaleka nejčastěji, v bruslení hodně odpadla. Roli mohla hrát máza.

0/0
2.2.2018 11:06

P29e48t45r 39Š35t94u70r86s58a 8570638237707

Nejlepší je ta výsledkový listina v tom, jak všichni okolo mají rok narození 1998 vítězná Švédka 1999 a Češka 2000. Jako jestli na sobě bude mkat a věřím, že bude tak by se české lyžování za 6-8 let mohlo dočkat zajímavých výsledků.

Jsem zvědavý, jak si užije olympiádu a kam bude výkonnostně stačit. Vůbec to neumím odhadnout. Každopádně super je, že tam jede.