M76a47r98t85i34n 19Č81a98r23n70e43c80k58ý 2585634159465

J78a10n56a 98E76l64i24á30š53o71v14á 9529674374228

Fakt to tak máte na Bruntálsku ?

0/0
26.1.2018 12:28

J52i60ř93í 78Č24e22c97h20u82r50a 1783432508708

Jak v cem. Ve vsestrannosti zcela jiste. V celkovem pohledu na karieru jeste ne. To se muze zmenit 1-2 tituly a prekonanim Jabbara.

+5/0
26.1.2018 11:23

M96i44l74o74š 45K69r32e94p34s 1107827845657

Já nevím, jestli ta všestrannost je tak jasná. Když začneme v číslech, tak kariérní statistiky - per 36 minutes, ať je to srovnatelné: Jordan 28,3bodu, 5,9doskoku, 4,9asistence, 2,2zisku, 0,8bloku - střelba 50-33-84%. James 25,2/ 6,8/ 6,6/ 1,5/ 0,7 - 50-34-74%. Ta čísla jsou hodně podobná, James lepší doskakovač a nahrávač, Jordan střelec + zisky + %TH. Pro mě byl subjektivně ale Jordan lepší obránce než James, takže bych si v té všestrannosti Jamese nebyl tak jistý.

0/0
26.1.2018 15:00

J79a46k76u55b 55K42o31r38f 7968630847891

Statisticky srtovnatelný, jasně.

Ale zrovna utý obrany bych byl trochu opatrnej, to srovnáváme obranu před 20 lety a dneska. A to je basket z hlediska posuzování obranných zákroků vlastně úplně jinej sport. To co obráncům procházelo za dob Jordana, to by dneska nedožili ani druhý čtvrtiny.

0/0
26.1.2018 16:27

M34i80l89o72š 57K96r30e73p58s 1567377395777

Ale pokud je chci srovnat, tak nebudu posuzovat, jakým způsobem se - v porovnání s jinou d"érou" - v dané době pískalo (protože to bych pak nesrovnal nic), ale jak ten daný hráč dokázal svoji obranou ovlivnit hru.

0/0
26.1.2018 17:54

M31a66r88t57i36n 93Č95a39r55n28e73c15k93ý 2335114299425

To ale taky můžu tvrdit, že se současným rostoucím tempem zápasů a posuzováním faulů by Jordan dával 30 na zápas i ve 40 letech