Satoranský a spol. uspěli v Detroitu, Lakers mají nechtěný rekord i výhru

Washingtonští basketbalisté si vezou z Detroitu vítězství 122:112 a napravili si v NBA reputaci po středeční porážce v Charlotte, kde inkasovali 133 bodů. Duel pro sebe Wizards rozhodli ve třetí čtvrtině, když nastříleli 45 bodů.

L58u23k45á84š 81H24a33r34t28m37a44n68n 7104312613343

Tak ten obrázek je parádní...líp by se přihrávka naslepo asi vyfotit nedala...

Saty asi solidní výkon...ale vlastně žádný pokus za 11+ minuty? :( No není to snadné, když se útočí na jednu, dvě nahrávky... takže dík i za to! ;)

0/0
20.1.2018 19:35

L63u70d12ě87k 59V23i34n21č 6165407473256

Není možné ty články psát nějak konzistentněji. Tento začal brzo ráno a poslední aktualizace je v půl třetí.

0/0
20.1.2018 18:29

L29u69d16ě49k 36V63i56n18č 6205957283276

Lakers poprvé vyhráli, když nehrál Ball.

+1/0
20.1.2018 8:41

J46a41k81u34b 51Ž40ď16á85r25s54k26ý 9322147469950

I když Saty nedal ani bod tak odehrál hodně dobrý zápas.Jenom díky lavičce náhradníků se udržel Washigton ve hře.Základní pětka vstoupila do utkání tragicky a Saty šel na hřiště za stavu 25:10 pro Detroit.Výbornou obranou a týmovým výkonem to dokázali stáhnout a do poločasu vyrovnat.

Poprvé jsem viděl Brookse jak řve na základní pětku při time outu v první čtvrtině.

+1/0
20.1.2018 8:21

D45a88v33i78d 51S76u18c14h57a31r 8934416463732

Přesně tak, Tomáš byl včera fakt výborný. Nebýt něj a lavičky tak kdo ví, jestli bychom se do zápasu vůbec vrátili. Byl to právě Saty a Porter, kteří skvělou obranou, tím blokem a několika získanými míči otočili směřování zápasu. A ta trojka nebyla žádná střelba, bylo to odhození míče před sirénou jednou rukou z vlastní půle a při tom to tam skoro spadlo. Skvělý výkon!