Cleveland získal šťastnou výhru, Gordon se trefil z poloviny hřiště

Nebylo to hezké vítězství, nebylo ani jisté, ale bezpochyby je důležité. Basketbalový Cleveland udolal doma Orlando 104:103 a v NBA přerušil čtyřzápasovou sérii nezdarů. Musel však přečkat závěrečnou střelu Elfrida Paytona.

J73a22k94u49b 94Ž68ď38á25r77s65k32ý 9462777639810

Nechci bejt šťoura ale ten sestřih zápasu Cle-Orl není moc aktuální..

+1/0
19.1.2018 12:10

M85a49r76i26a21n 64M88i20k95u75l60í42k 6822375664

CLE přitom 1. poločas hrál jak z partesu. Soupeře rozebírali celou řadou přihrávek (měli cca 24 asistencí) a často zakončovali zcela osamoceni. V třetí části se vrátili k tomu hroznému výkonu z posledních týdnů bez pohybu a nasazení, náskok +20 se začal smazávat a skutečně to šťastně vydřeli i se slaboučkým Orlandem. Nevím, čím si vysvětlit ty krize 2. poločasů CAVS, či odpadají fyzicky nebo je v tom něco jiného.

+2/0
19.1.2018 11:48

M18i66l26o57š 21K65r18e48p68s 1767277555297

Tak 24 asistencí, nebo cca 24 asistencí? :-)

0/0
19.1.2018 14:08

L53u77d58ě12k 86V66i74n35č 6335767473206

Zmínit za Houston pouze Hardena je nesmysl. Určitě nepatřil mezi klenoty utkání.