Vítková: V tréninku dvanáctkrát čistě. A pak mi první rána zase uletí

Dvanáctá byla ve vytrvalostním závodě v Ruhpoldingu a na osmou příčku se už posunula v celkovém pořadí Světového poháru biatlonistek. Veronika Vítková v něm přeskočila slavnou Lauru Dahlmeierovou. Německá královna minulé zimy se našla až na 48. příčce výsledkové listiny a bezprostředně po závodě prošla mezi médii, aniž by chtěla pronést jediné slovo.

L59i37b18o71r 59P91o84r42d72a 8147352224548

Verčo super, stabilní výsledek, do patnáctky super. Běh je skvělý.

+1/0
12.1.2018 10:18

N51a72t94á49l55i60e 75J32a93m85b40o40r27o38v11á 9200505175866

Je to teda mimo téma, ale proč figuruje jméno Koukalová v české nominaci na ME v Itálii, kousek před ZOH, když na ně asi nepojede? 8-o

+2/0
11.1.2018 23:08

N36a41t90á66l97i37e 73J19a16m81b65o89r96o81v72á 9190865325516

Asi jsem hodně naivní, ale pořád věřím, že boj o ZOH není ještě ukončen. Třeba právě ta její nominace na ME nějak orzhodne o ZOH, podle výsledků a tak.

0/−1
11.1.2018 23:16

L52i56b83o50r 65P50o76r40d41a 8627832314318

Že nepojede na PH, je jasný už čtvrt roku. Jedině tak dělat křoví na konci výsledkové listiny.

0/0
12.1.2018 10:17

F96r47a84n22t59i16š95e22k 80N50o68v50o37t95n43ý 8574546285239

Možná ji tam zkusili napsat dřív, když se ještě doufalo, že by jet mohla.

D42a31v34i89d 74H25ý47ž92a 7465899926139

A rozhovor s Charvátovou, proč se zase netrefila by nebyl?

+2/−2
11.1.2018 22:11

P84a60v93l68a 43H60r68a90d34i38l89o97v70a 3867231551224

Veroniko, klid. Priste si to pohlidate. Bezecky perfektni!

+3/−1
11.1.2018 21:22

P62e26t21r 59H51o63v37o34r88k61a 8234341227764

Důležité je, že jí to jde běžecký. O 15 vteřin byla rychlejší než vítězka Wiererová, která je TOP běžkyně.

Na pováženou by bylo, kdyby byla na 12. místě s nulou. Takhle je to na dobré cestě, protože nějaký ten závod s nulou nebo jednou chybou vždycky přijde.

+5/−2
11.1.2018 21:10

B43r50u58n31o 91B73a36t81o63r 4501813135409

to je pravda a aj 84.Charvatová by s nulou bola dnes na piatom mieste , ale to je iný príbeh

+3/0
11.1.2018 23:00

M36a29t86ě12j 90H80r83u72š80k52a 2423966667441

Rozdíl v běhu byl 36 vteřin a Wiererová určitě není top běžkyně :-)

+3/0
12.1.2018 0:50

T53o98m54á66š 22K61ř79i63v29á38n90e63k 9487352431578

Dorotka má do TOP běžkyně v letošní sezóně zatím hodně daleko.

T46i61b96o25r 34M35a39t81u82l19a 8838697511602

to chce vypilovat (více klidu i když třeba 2 s navíc)...dřív Koukalové zase často ulítla poslední rána

+2/0
11.1.2018 20:54

J71o98s58e20f 36S42t57e39f33l 5444737463690

V každým případě je na tom mnohem lépe jak v loni.Hlavně střelecky. běžecky to v loi zase tak špatný nebylo.

+1/0
11.1.2018 22:02

J45a82r35o42m33í80r 68K43u11b31i23s 1668388182537

Několikrát jsem byl na střeleckých závodech a tam nikdo si nestěžoval že by mu nějaká střela uletěla,nebylo to něco větší a kulaté.