Washington odolal náporu Memphisu i díky Satoranského obraně

Basketbalový Washington si v NBA veze výhru 102:100 z palubovky Memphisu. V závěru musel odolávat velkému tlaku domácích, do vedení je však nepustil. Tomáš Satoranský za vítěze odehrál bezmála 20 minut včetně závěrečných 14, v koncovce byl na pozici křídla vidět při důležitých momentech v obraně.

J63a21k57u17b 37K93o98r35f 7548860777741

Kasparides by si na celý komentování vystačil jen s výrazy "fantazie" a nově taky "mašina".

To jeho blábolení je čim dál horší.

0/0
6.1.2018 21:56

J42a15k85u22b 59Ž53ď12á85r91s13k55ý 9572427949450

Obrana v závéru zápasu byla od Satyho fakt skvělá.Jsem docela překvapen,že mu Brooks najednou tak věří.

+1/0
6.1.2018 9:49

L76u76d21ě22k 19V65i21n30č 6115607583806

To je bomba! WAS mohou v klidu trejdovat Walla i Beala.

0/−4
6.1.2018 8:11

M75i65l39a76n 83M32í26k63a 6945456445938

Jasně, redaktoři musí vždy Tomáše použít do nadpisu, aby přitáhli sváteční čtenáře, ale protože v nadpisu není "díky" ale " "i díky" tak není nijak zavádějící.

Myslím, že v těch posledních minutách, kdy se o katastrofální střelbu postarali všichni bez výjimky (včetně Tomáše), tak si v obraně odvedl svoje a rozhodně víc získával než ztrácel. Taky proto zůstal na hřišti celou dobu a byl platný. Toť aspoň můj názor.