Satoranský řádil proti Detroitu, osobní rekord si vytáhl na 17 bodů

Tomáš Satoranský byl jednou z hlavních postav basketbalového Washingtonu na cestě za cennou výhrou 109:91 nad Detroitem. Druhý tým Východní konference NBA pomohl porazit novým osobním rekordem 17 bodů, ke kterému mu navíc stačilo jen šest střeleckých pokusů.

J10i70ř66í 50Č11e56c30h47u50r21a 1413512308698

Ac to byl skvely vykon, jsou to 3 zapasy z 82 a dalsi v PO. Hral dobre, ale neverim, ze ho Brooks necha hrat PG za Wallem. Pokud se chce prosazovat pod Brooksem(kterej je zoufalej ve cteni hry a aktualni formy svych hracu), musi se naucit hrat jako catch and shoot SF. S Bealem a Wallem na hristi proste nebude hrat s micem. On je "bohuzel" nejlepsi kdyz ma dost minut, hraje s balonem a reziruje hru. Je otazka, jestli to nejaky tym zkusi a tak se muze ukazat jeho potencial - NOP, NYK, CHI..tam by to asi mohlo fungovat. Evropskych starting PG opravdu za poslednich 25 let nebylo mnoho...(Rubio,Parker, Dragic?)ale jak rikam on ma na to hrat 15+7+5, jen potrebuje minuty na PG a nejsem si jist ze je ve Wizzards dostane.

+1/0
2.12.2017 19:44

L78u98k81á81š 91H94a83r11t59m58a19n96n 7344832753123

No nevím, fakt záleží na národnosti? A nejde mu primárně o základ, ne?

0/0
2.12.2017 22:42

M89a43r37c25e39l 57H73r83o33c30h 9279229412

Sorry, ale 15+7+5 jsou absolutně nereálný čísla. Těch sedm doskoků na zápas jestli dobře filtruju nba.com stats má z guardů Simmons, Westbrook a Ball. (Nevím, proč to tam háže i LeBrona...) 15 bodů s jeho střelbou to samý. Jasně, teď měl životní zápas, 17 bodů, jako fanoušci si to užijem. Ale dávat 15 průměr je jiná liga, to už se na tebe trenéři soupeře připravujou. No a k těm rozehrávačům, Schroder nic? Calderon, Jaric, Udrih? (Teda ne, že by nad tím bylo extra co jásat, ale je to dohromady přes tisíc zápasů v základní kouli)

0/0
2.12.2017 23:27

J65i37ř37í 49Č23e24c85h82u58r20a 1713142978208

7 asistenci...ja tomu docela verim. Ale musel by najit tym, kde ho nechaji hrat pres 30 minut. Mam jen pocit, ze on z lavky nikdy nebude takovy prinos. Je to hrac co potrebuje minuty. Coz je trochu zacarovanej kruh

Na Schrodera jsem zapomnel...Na ty ostatni jakobych zapomnel...

0/0
3.12.2017 16:19

M18i41l14o32š 46K71r47e30p96s 1247147405317

Ano, Saty je nejlepší na hřišti, když má dost minut a režíruje hru. To je prostě jeho parketa. Ale jak často to je reálné po návratu Walla?

0/0
3.12.2017 0:37

M35i96l57o71š 77K70r68e93p30s 1807577205697

Mám na mysli ne nejlepší ze všech, ale na jeho vlastní úrovni.

P80e50t93r 44F40e23i44g82l 5928593840112

Jsem zvedavej na Brookse, jak tohle bude řešit po návratu JW...napsal si před sezonou jak bude střídat a ted takova “komplikace”...to mu uplne rozhodí přípravu na zapas... :-D...třeba ma notysek jako Pepik Hnatek...

+6/0
2.12.2017 12:12

M48i93c42h39a25l 87T59u55r21e76k 9811280892749

Bohužel pokud nezačne tým častěji prohrávat, tak to, že bude Saty zase sedět, nebo stát v rohu a čekat, nebude nikdo řešit.

+1/0
2.12.2017 12:26

J59i91r98k83a 69P54a37l73á95s30e74k 4586898670225

No zvedl svuj potrncial v tradovatelnosti. Nejakym tymum se ukazal amohl by se hodit. Treba Chicago, nebo Knicks by za nej mohli urvat ruce.

+6/0
2.12.2017 12:36

M37i75c39h44a39l 83T70u78r11e30k 9761910722859

Do Knicks za Porzingisem, to by bylo pěkné...

D74a96v21i63d 66S97u91c42h83a10r 8514826593892

S Porzingisem a Hernangomezem v New Yorku - tři kamarádi jako za starých časů, to by byl sen.

+4/0
2.12.2017 14:12

J97a62k92u61b 63K86o91r62f 7988140347141

Řekl bych že notýsek má, a má tam nakreslený stejný věci jako Hnátek, a přesně posle nich střídá.

P12e13t26r 91F93e73i73g38l 5838543940772

Uz kdyz jsem to psal, tak jsem premejslel, jestli nenapsal vysvětlivky :-D, aby nedošlo k mejlce

0/0
3.12.2017 6:54

D18a86v15i58d 64S61u72c87h71a39r 8424126783932

Výborný rozhovor s Bealem, Morrisem a Tomášem po zápase, i Beal tam o Tomášovi moc pěkně mluví.

+4/0
2.12.2017 10:25

D80a25v55i61d 98S25u61c33h83a88r 8464176203592

Výborný rozhovor s Bealem, Morrisem a Tomášem po západe, i Beal tam o Tomášovi moc pěkně mluví.

0/0

M39i42c69h21a53l 35T56u31r67e19k 9801120152219

Velmi sympatický výkon Washingtonu. Krize byla vlastně jen ve druhé čtvrtině, kdy si trenér Brooks někam zašantročil notičky, špatně vystřídal a Washington hrál 5 minut bez středního rozehrávače. Byla z toho šňůra 16-2 pro Detroit a několik ztrát Beala. Pak někdo probral Brookse z komatu, dal mu zpět manuál jak správně střídat a už to šlo jak po másle.

A pak začal řádit Saty. Opravdu famózní výkon, sebevědomý, bez chyb, s vhodně zvolenými střelami, stoprocentními šestkami a podpořený kvalitní obranou. Jen tak dál, na to je radost se koukat.

+4/0
2.12.2017 10:24

J67a72n 70U23l22r10i92c58h 9819316559794

Takže dal pět trojek. To je famózní! Respekt.

0/−4
2.12.2017 10:07

R25o84m13a25n 22V57í51c23e57n39e69c 2309572528462

"Jenom" dvě. Body měl za 2x za 3, 3x za 2, 5x za 1.

+3/0
2.12.2017 10:36

V58a56š46e80k 96V19a49š65á21k 6281328937197

Zrovna jsem mu chtěl poradit, a ono, jak vidno, není třeba :-). Jen tak dál, pane Satoranský.

0/0
2.12.2017 9:36

M65i80c59h47a65l 72T20u71č28e51k 2956339599915

17 bodu a jen 6 streleckych pokusu? Kdyz o kus dale pises ze mel 5 TH? Nejak mi ty pocty nestimujou

Z16d69e28n44ě86k 58P79ů84ž80a 2378889122

Tak už asi dobrý, i komentátoři mu v tech highlights říkali láskyplně Sato, a to se počítá :-) Dobrá práce

+8/0
2.12.2017 8:28

P95e94t93r 22K52o88n89v82i29č33n38ý 6849336961640

Na NBC pred zapasem mluvili o lavicce wsh a jak se jim dari v poslednich zapasech - prej koho byste vypichli? A moderatorka rika Tomas Satoransky. Hezky ho vychvalili, rikam si Tome tak to potvrd...a pak sem usnul :D

J98a39k67u97b 44Ž62ď17á93r69s90k21ý 9542357489410

Hej Anrdej to snad nepřeješ nikomu ne? Ano je to štěstí pro Satyho ale tak uvažovat je nesmysl.Jsem docela zvědav na Brookse páč už teď dostává štiplavé otázky proč Saty nehrál a dostával šanci Frazier.

Tom odehrál opět výborný zápas a v prvním poločasu,kdyby jeho spoluhráči proměnili loženky co jim připravil mohl mít i 6 asistencí jenom za poločas.Když odcházel střídat Washigton vedl 38:33 a pak poločas nakonec prohráli.Druhá půlka byla jedno krásné představení a hlavně sebevědomí výkon,kdy Saty ukázal že pokuď dostane šanci tak na nba má:-)

+5/0
2.12.2017 8:06

L28u14k24á46š 33H63a31r52t66m60a36n59n 7544842703183

No čumím jako blázen v sestřihu, první nájezd víceméně přes Drummonda, další dva kolem Bobana...to zvedne nebo teda udrží sebevědomí snad každému ;)

P98e24t16r 74V56e31r72b77í85ř 8117461183130

Oni to třeba neberou vážně, to nemůžeš vědět, třeba jen mínusují příspěvek, kterej měl být vtipnej...ale není.

0/0
2.12.2017 10:52

A61n18d98r81e35j 71S68u63c74h29á82n75e80k 7375638418882

Nemel to byt vtip, ale bylo to prehaneni, kdyz se Satymu diky tomu tak dari ;-)

0/−2
2.12.2017 11:07

P25e62t37r 25V55e70r64b43í38ř 8617921163790

Buď jsi to myslel vážně, nebo tam měl být "vtipnej" podtext, nekecej ;-)

0/0
2.12.2017 11:13

J96i83ř39í 61Z42e90l89i80n26k35a 1380797349939

... jenom se to celé pokazilo díky vaší "drobné" chybce. Nijak jste nedal najevo, že to má být přehánění.

J75i56ř93í 31Z98e46l28i94n71k51a 1180987379979

... když to napíšete bez sebemenší známky toho, že by to nemělo být myšleno vážně ...

0/0
2.12.2017 10:56

J45i30ř75í 41O43p62ě67l83a 2702823227

Cist,videt jak mu to slo...k nezaplaceni ;) hned je to rano paradni :)

+2/0
2.12.2017 7:49

M10i58l73a36n 54P55o41k29o24r62n32y 3400715338626

Tak kdo ho tady zas bude posílat do Evropy?

+1/0

L56u96k46á93š 88H85a54r81t51m84a69n12n 7144422513903

JJ, jak jsem mu celou první sezónu věřil, tak přiznávám, že jsem po tom prvním měsíci už přestával věřit, že tu šanci prosadit se dostane...kéž mu to vydrží

0/0
2.12.2017 8:37

J84i20r19k98a 86P54a68l27á94s75e78k 4236458220895

Dostal sanci a chytil ji za pacesy...ted jeste co udela Brooks. Snad bude mit oci otevreny. Bylo by pokrytecky tvrdit, ze nekdo videl jak mu to pujde. O to vic musime byt radi.

+1/0
2.12.2017 10:02

T13o18m80a16s 69B47e76n93e35d54a 6760319505

Satoransky dokazoval, ze basket hrat umi uz v dresu Barcelony a i na jednom z ME nebyl v dresu reprezentace vubrc spatny. Co je zakladni? Dostat prostor, i kdyz treba v nekterem utkani zachybuje a neprosadi se. 17 bodu v NBA, kde bili muzi neumeji skakat, je slusny vysledek. At se mu dal dari a stavi ho casteji.

D75a69v50i83d 16S14u40c27h77a80r 8284226403922

Tak jsme se dočkali. Tomáš si naprosto suverénním výkonem namazal Detroit na chleba a ovládl palubovku ve čtvrté čtvrtině. Celé utkání super obrana, ať bránil lavičku nebo startery, o útoku vypovídají statistiky ... Škoda jen že Oubre neproměnil Tomášovu parádní přihrávku za zády po útočném doskoku mezi třemi protihráči, to by se zařadilo mezi NBA highlights této noci. Bylo dojemný sledovat, jak v každé pauze, v každém přerušení hry ve čtvrté čtvrtině kamery sledovaly jen Tomáše, protože byl opravdovou hvězdou tohoto večera.