Miami má neblahý rekord, ale i výhru. Memphis se ponořil do krize

Zápas čtyř různých čtvrtin sledovali diváci zvědaví na basketbalisty Chicago Bulls. Nakonec odcházeli zklamaní, jejich oblíbenci podlehli Miami Heat 93:100. Minnesota Timberwolves ve své hale přivítali oslabené Phoenix Suns a získali „povinnou“ výhru 119:108.

S44t28a98n32i85s61l86a42v 12D64a83v95i46d 8399805493847

Moc jsem v této sezóně neočekával, ze po 20 zápasech budou Lakers v tabulce pred OKC, Floppers a před Memphisem.

+1/0
27.11.2017 9:40

M20a72r90t36i82n 16Č79a15r46n37e66c33k85ý 2625564989345

Já před Memphisem jo. Před těma dalšíma dvěma ne. Memphis jsem tipoval na výbuch roku. Ze začátku jsem byl v šoku, jak jim to jde. Ale zranil se Conley a jsou příšerní. Teď se navíc zase zranil i Parsons, v týmu je bordel, trenér teď dokonce nechal sedět Marka Gasola v poslední čtvrtině.

0/0
27.11.2017 10:14

R17a44d73e87k 46T89o78m96a73s76e96k 5813260508225

Na takhle malém vzorku hraje velkou roli počet zápasů doma/venku a kvalita soupeřů. Je to podobné, jako když se tu před pár týdny řešily individuální ceny.

0/0
27.11.2017 12:58

S36t13a62n79i90s10l61a22v 28D26a49v34i29d 8199265123377

Dát za čtvrtku 13 bodů a vyhrát ji o 6, to je tedy umění. Jinak Grizzlies a Orlando jsou v pěkných sr.... V Memphisu je to asi vinou zranění Conleyho, ale co se děje s Orlandem po slibném startu?

0/0
27.11.2017 9:39

A96n22d32r46e74j 95S72u81c21h39á18n38e82k 7325308858532

Orlando na vic nema. Bohuzel, docela jim preju.

0/0
27.11.2017 10:20

M95a81r98t75i18n 34Č55a32r55n71e96c65k59ý 2865574739685

Orlando 1) ze začátku hrálo nad plán 2) Z těch 8 porážek hráli 6 zápasů venku, většinou s těžkými soupeři. Výbuch byl v podstatě jen ten výprask od Utahu, ztráta prohra doma s Indy. 3) Nemůžu si pomoci, ale bez Paytona hráli lépe.

+1/0

M84a13r28t75i60n 17Č88a97r78n69e52c82k44ý 2935294489755

Bulls 3-15, Broncos 3-8. No aspoň nemám tak silný spánkový deficit jako obvykle.:-/

T27o83m73a24s 71B18e95n25e50d62a 6410829235

V Miami Heat ten Dragic , to jde o toho Slovince z ME? Slusnej vykon. Hlavne v zaveru hoste promenovali kose s fauly a Bykum odesla strelba trojek a dvojky tez nepadaly. Program dal pokracuje, bohuzel hokejovy uz jen jednou tretinou.