Tenisový Turnaj mistrů pro mladé naděje vyhrál Korejec Čong Hjon

Premiérový ročník tenisového Turnaje mistrů do 21 let vyhrál Korejec Čong Hjon a získal první titul na okruhu ATP. Ve finále akce Next Gen Finals v Miláně porazil nejvýše nasazeného Rusa Andreje Rubljova 3:4 (5:7), 4:3 (7:2), 4:2, 4:2.

K45a52r71e91l 73J74e41d79l85i85č38k37a 9916667728625

Zápas o 3.místo "bez boje" se povedl :-)

0/0
14.11.2017 6:52

J12a97n 76A26n45d82r28á78š 9906792829

Sice je to zvlastni turnaj, ale urcitou prestiz to ma a jsem rad, ze to vyhral Chung, ktery turnajem prosel bez porazky. Posledni komu bych to pral je ten namachrovanej frajirek z Ruska.

0/0
12.11.2017 13:47

M10i54l44a13n 90K46r84i59ž28á75k 7974381580459

Zbytečný turnaj a to zkrácení setů je tragédie, doufám, že se toho nedožiji na grandslamech

+1/0
12.11.2017 9:40

M17i49c88h10a11l 33K20o23r34e53c49k77y 1729511620339

Pral bych si, aby o pravidlech rozhodovali opravdovi hraci tenisu, ne nejaci marketingovi blbove.

+1/−1
12.11.2017 4:33

M92a11r93t90i40n 34C50a81j46t90h16a17m54l 3861138696270

Korejec Chung, tak to psát. Alespoň u vítěze nekomolit příjmení k účelům jazyka českého. To tu informace o turnaji vážně brzy. Nejdříve se zkritizuje losování, pak pravidla ale o jednotlivých utkáních referát žádný, nedalo se diskutovat nad nimi. Ani jeden se neobešel bez TB a to je samozřejmě patno. Jak jsem tuna lišák stačí se naučit TB a decide point též nebyl čestný, na náhodu. Dnes jsem pustil při stavu 3-3 v setu prvom, jen bláhově jsem dufal, že by mohli činovníci dát finále alespoň starým způsobem. Žel se nekonalo, tak jsem šel na iny športovo stream. Tento mač jsem už ladil len sporadicky. Všechen půvab této krásné hry je těmi kroky pryč.