Turnaj mistrů má jasné favority. Nadal touží, Federer může vyhrát posedmé

V Londýně chybí několik velkých jmen a podruhé za sebou i český zástupce - někdejší tradiční účastník Turnaje mistrů Tomáš Berdych se i vinou zdravotních trablů mezi elitní osmičku sezony nedostal. Před nedělním startem tenisového svátku se zcela pochopitelně nejvíce skloňují jména Rafaela Nadala a Rogera Federera.

M69a57r73t96i41n 53C89a80j33t95h83a64m60l 3581458926640

V TB proste dvojchyba nepatri. Pri stavu 4-4 se ji Sock dopustil.

M38a56r46t68i88n 94C86a40j15t16h29a74m70l 3371198296470

A Federer zacal hned brejkem, pri podani Sockove vede 2-0.

0/0
12.11.2017 15:25

J18i84ř63í 83M12ű30l70l87e25r 1964663271525

Pane redaktore, ano chybějí Djokovic a Murray, ale i kdyby byli zdraví, tak už jsou mimo top 8 (12. respektive 16. místo v žebříčku) ! a napsat, že Berdych není na turnaji i kvůli zdravotním problémům, je trochu z cesty. Tomáš je na 19. místě žebříčku a letos úplně z formy, nevím, co by tam měl jako dělat, sběrače míčků?

+1/−1
12.11.2017 8:32

A11l13e48n80a 98N16o46v28o19t42n83á 2787958969120

Tak on je predpoklad, ze kdyby Djokovic, Murray a Wawrinka byli zdravi, uhraji nejake body a nepropadnou se takto zebrickem...

+1/0
12.11.2017 9:02

J96i81ř61í 34M71ű74l43l17e93r 1934543541255

To samozřejmě, jen narážím na to, jak je to napsané, jako by tam výše jmenování měli být za zásluhy

+1/0
12.11.2017 9:46

P96a11v78l89a 73K87v63a28p70i32l56o19v22á 7119898754317

Přesně tak, jako kdyby zranění nebylo běžnou součástí kariéry současného vrcholového sportovce? Lkali snad žurnalisté loni nad neúčastí Nadala a Federera?

+1/0
12.11.2017 10:35

P98e32t34r 73A84n28g24r 2150916806366

no jenže ještě nikdy se snad nestalo, aby chyběli rovnou 4 hráči, kteří by se tam vzhledem ke svě kvalitě, jistě kvalifikovali.

Djokovic, Murray, Wawrinka, Nishikori - to už je fakt citelná ztráta pro turnaj.

0/0
13.11.2017 9:39

P69e41t85r 15A61n90g12r 2220406146886

paradoxní je, že než Djokovič odpískal sezonu, tak i za ten půl rok, co hrál zraněný, tak stejně byl v žebříčku pro turnaj mistrů někde na 6. místě ;-D

0/0
13.11.2017 7:38

P32e19t48r 77M20i38n76a61ř61í41k 3263284721558

Trochu z cesty jste bohužel vy. Kdyby Tomáš sezónu mohl dohrát, tak výsledkově by se tam možná vešel, protože v sezóně na tom nebyl špatně. Rozhodují jen výsledky z letošní sezóny, nikoliv aktuální umístění na žebříčku. Příští rok tam může hrát hráč, který je teď na 60 místě žebříčku. Takže poučujte redaktory až budete znát ATP bodovací sytém ;)