Elite Trophy: bída Mladenovičové trvá, prohrála pojedenácté za sebou

Série mizerných výsledků Kristýny Mladenovičové pokračuje. Už jedenáctou porážku v řadě utrpěla francouzská tenistka na turnaji Elite Trophy v Číně, kde podlehla slovenské soupeřce Magdaleně Rybárikové 5:7, 6:1, 6:7. Přesto stále figuruje v elitní desítce světového žebříčku.

F62r51a36n32t88i30s86e17k 24C49h44o69m64a62t 7688887134431

Dobry den, muze mi nekdo sdelit, kdy hraje Bara svuj prvni a druhy zapas? Dekuji predem.

+1/0
1.11.2017 14:24

M47a81r59t80i16n 15C51a90j30t22h74a29m31l 3801728286380

Zítra druhá v pořadí vyzve Sevastovou. V pátek bude hrát pravděpodobně s dnešní poraženou Američankou Stephens.

0/−1
1.11.2017 14:44

J41o30s49e27f 28S34t51e85f57l 5984967623540

Každý den se hrají 3 zápasy. Takže ve čtvrtek a pátek.

0/0
1.11.2017 14:49

M17a57r98t85i64n 75C93a80j45t30h80a97m98l 3731428946280

Tak tohle právě od tenisu žádám. Isner v setu 4-3, na returnu osmou hru získal a sám utkání už dopodaval. Palec hore! Ne jak dnes Rybarikova. Samé plácání i když 4-2, 5-3- nakonec se dostaly v TB. To jen cuchá nervy a palec dolů!

0/−3
1.11.2017 13:53

M62a96r45t34i37n 68C62a26j28t56h18a94m57l 3151538386750

Hm tak dnes Strýcová nehrá. Omlouvám se za mystifikaci. Dokoukal jsem TB Isner- Schwartzman a jsem překvapen. Jinak dvojchyba v TB nepatří. Isner jí udělal a 13-11 ho v setu 2 ztratil. A to už vedl 4-0! Soupeř na 4-4 dotáhol.

0/−2
1.11.2017 13:11

M15a27r30t44i26n 95C34a57j95t98h68a28m29l 3601188906390

Nyní prohrála s Barty Pavlyuchenko a když Barty prohrá ve dvou setech s Kerber tak postup hráčka z Německa? Vážně hloupý systém a co teprvá žebříček WTA. Mladenovic hrá dlouho tužku a je v top 10. Nyní už nastoupí Češka. Má zajímavé sokyně- Sevastova, Stephens. Obě letos měly co do činění s jejími krajankami, tak se ohledně šancích nechám překvapit.

Z13d28e68n53e21k 56B34e38d83n74a79r 7767486717189

Protože často ve třetím zápase skupiny, jedné jde o postup a druhé o nic...

0/0
1.11.2017 13:12

Z83d42e58n95e91k 92B26e55d98n98a15r 7527496287509

A, že někdo má odehrané dva zápasy a další ani nezačaly je už jen třešínka na dortu, která z toho turnaje dělá dost nespravedlivou exhibici.

0/−2
1.11.2017 13:13

J71o46s33e85f 81S68t55e81f57l 5754437863890

Co se týče turnajů ve skupinách,tak dvanáctka je špatný číslo.

0/0
1.11.2017 14:58

M66a33r71t15i31n 84Č60a48r12n13e16c86k71ý 2685544169135

To, že jedna hraje o postup a druhá o nic, se může stát spíše výjimečně, ne často. To už je snad pravděpodobnější, že v tom zápase nepůjde o nic. Ale s tím, co jsi psal níže, s tím souhlasím.