Washington jasně přehrával Golden State, ale pak se hvězdy popraly

Basketbalový Washington ztratil výborně rozehraný duel na palubovce Golden State, šampionovi NBA podlehl 117:120. Jedním z důvodů byla rvačka ze závěru první půle, po které předčasně skončili domácí hecíř Draymond Green a hostující střelec Bradley Beal.

J23a64n 57B67r87a74b63e91c 2332584882225

Neumím hledat. Kde najdu stats, kde vidím u bránícího hráče, kolik bodů a s jakou střelbou mu většinou nadělí jeho soupeř? Díky

Btw dal jsem dnes Lopez minus 13,5 bodů.

M60a86r32t38i54n 12Č76a79r37n61e87c28k83ý 2395604819205

Sice jsem ti psal po zápase s Washingtonem, že nebudu devatenáctiletého kluka po pár zápasech, ale už by nějaký koš dát mohl.

M10i12c18h52a95l 24T97u65r87e50k 9521290142789

Ale opět dostal tolik minut... Jak velkou tužku bude muset hrát, aby ty minuty šly dolů? :-D

0/0
28.10.2017 11:44

M33a92r68t52i15n 20Č64a95r87n29e76c56k29ý 2295714189745

Výhledem k tomu, že na něm mají postavenou marketingovou strategii i výhled pro budoucnost, minuty dolů nepůjdou.

+1/0
28.10.2017 11:50

M33a90r49t74i75n 74Č67a87r40n78e95c97k11ý 2875844589385

0/0
28.10.2017 12:44

C49h82a98r90l14e11e 28H13a23r87v75e48y 4944783934797

Dokud bude na titulcich ESPN Tak hrat bude, o to se Magic postara..

0/0
28.10.2017 13:30

L74u28k38á64š 14H56a27r11t64m74a41n67n 7964862413903

Lonzo třeba někdy něco bude...ale ten Kuzma jede slušně...

+1/0
28.10.2017 9:34

J97a89n78a 88E19l82i29á89š30o70v62á 9859914484458

Poslední vyhození z autu bylo parádně zpackaný.

0/0
28.10.2017 8:51

J98a12n 28B35r68a56b93e34c 2912654962365

Jsem trochu zklamán. Čekal jsem nadpis Satoranský zabodoval proti úřadujícím mistrům!

A43n42d93r40e19j 25S38u41c64h78á60n71e44k 7145648868322

"Po druhé prohře z pěti zápasů se na čele Východní konference NBA nečekaně usadilo Orlando"