Basketbalistky KP Brno nestačily v Eurocupu na Wasserburg

Basketbalistky KP Brno vstoupily do Eurocupu prohrou s německým Wasserburgem 51:73. O výsledku rozhodla nevydařená druhá čtvrtina, v níž svěřenkyně trenéra Davida Zdeňka vstřelily pouhé čtyři body a v poločase prohrávaly už 16:40.

L13u54d48ě32k 87V90i94n62č 6315517243756

Bylo to strašné. Opravdu strašné.

Začíná se jednat o českou specialitu, že když dostanu pořádný výprask, že se budeme utěšovat tím, že jsme byly dobří v poslední čtvrtině, když již soupeř hraje bez patřičné motivace (třeba i koncentrace), hraje s lavičkou a tak, aby v pohodě a bez problémů dohrál utkání?

+1/0
12.10.2017 15:13

F27r17a10n29t28i25š60e27k 62N94o30v34á72k 1116377449507

Byla to velká hrůza... výsledek nevylepšil výkon ale spíš polevení soupeře. Nedat 10 minut koš to je dost problém ...