Karolína Plíšková se posunula ve světovém žebříčku na třetí místo

Česká tenistka Karolína Plíšková se ve světovém žebříčku posunula ze čtvrtého místa na třetí. Novou světovou jedničkou je oficiálně Rumunka Simona Halepová, jež po čtyřech týdnech sesadila Španělku Garbiňe Muguruzaovou. V čele má Halepová minimální náskok 40 bodů.

V21l45a35d39a53n 39K33a90h39a11n 9601934184892

no a na kolikatem miste na svete je ta tvoje? stramaku?

+3/−2
8.10.2017 22:23

J70a97r59o30m63í34r 10P15e90t73l74a98c49h 2134682795393

Jo, a to není schopna vyhrát víc jak dva zápasy za sebou. Kdyby vyhrála 3, tak bude druhá a kdyby vyhrála 4 za sebou, tak bude první,,,,:-)

+3/−2
8.10.2017 21:46

L42a71d14i57s25l74a52v 63P98a15v63l77a42t81a 9193135282484

I přes neustálé prohry se posouvá výš, to je možné jen v ženském tenise, který smrdí podprůměrností.

+5/−13
8.10.2017 21:41

J37i46ř46í 64R33o95j15k54a 2613640533

No na každém turnaji neprohraje pouze vítěz, pokud ti to nedošlo, takže život tenisty JSOU neustálé prohry; každopádně letos na třech turnajích Karolína neprohrála a má bilanci 51-16 (+ dvě výhry ve FedCupu, za které nemá žádné body - jedna byla s Muguruzaovou). Takže jí to 3. místo velmi sluší a je naprosto zasloužené.

A posunout se po prohře ve 3. kole turnaje v žebříčku výš je běžné i v mužském tenise.

Suma sumárum: tvůj příspěvek je hodně podprůměrný.Rv

+13/0
8.10.2017 22:47

T88o29n32í58k 70K27u32t13t41m55a33n16n 6663648282

Jojo. Zkuste se poradit s googlem, jak funguje bodování v tenise, ať do budoucna víte, proč je možné prohrát a stejně se posunout v žebříčku. Aspoň pak na internetové diskuzi bude moct dělat chytřejšího a ne toho hloupějšího.