Druhý závod cyklokrosového poháru vyhrál v Jabkenicích Paprstka

Vítězem druhého závodu českého poháru cyklokrosařů Toi Toi Cupu se stal v Jabkenicích Tomáš Paprstka. Druhý dojel stejně jako před deseti dny ve Slaném Adam Ťoupalík a probojoval se do čela průběžného pořadí.

J31a29k15u78b 83Š39o94l45c 8791148604845

Krásné závody, trať v Jabkenicích ideální. I houby ještě rostou.

0/0
9.10.2017 8:08

K91a50r11e96l 67S63u82m11b23a77l 4301342319977

Tak ČT slibovala, že všechny cyklokrosy budou v přímém přenosu a ejhle - sliby chyby.

Co se týká Vakoče, on v dorostu cyklokrosy jezdil, ale to je dávno a jeho účast byla pouze symbolická. Ale v junorech jel i jeho mladší brácha

+2/−1
8.10.2017 9:47

Z40u70z87a66n12a 36V57y65n53i44k52a74l80o36v93á 9574645126140

Pěkný závod. Petr Vakoč taky dobřeR^ dojel a nezrakvil se;-)

+3/0
8.10.2017 0:26

T26o19m60á74š 19B24r14a13b49e72c 2538986805566

Tak nevím, v TV říkali, že nedojel, prý byl odvolán ;-). Tady píšou, že byl klasifikován na 31. místě :-)

Z56u16z64a22n27a 29V14y87n78i95k77a52l96o32v17á 9914985456710

Tome, tři kola před cílem ho předjel Paprstka, tak Vakočovi ty tři kola přičetli, a proto byl klasifikován na 31 místě;-)

+3/0
9.10.2017 8:20

T27o94m36á70š 10B51r10a79b88e82c 2638186655316

A je to tak správně? :-) Pokud někoho stáhnou z trati kvůli dojetí, asi by neměl být klasifikován. Či ne? :-)

0/0
9.10.2017 18:01

Z32u56z43a17n41a 80V61y52n96i30k37a79l70o14v11á 9294435966310

Dobře to je, mrkni http://www.cyklokros.cz/data/web/toitoicup/2017/jabkenice/elt10.html;-) Z 53 startujících nedokončil 1, jinak pouze 18 jelo plný počet kol, ostatním vítěz dal kolo, dvě, tři i šest;-D