Na další Němky nestačily. Kolocová s Kvapilovou mají evropské stříbro

Plážové volejbalistky Kristýna Hoidarová Kolocová s Michalou Kvapilovou získaly evropském šampionátu v lotyšské Jurmale stříbrnou medaili. Finále šampionátu v lotyšské Jurmale v neděli dobře rozehrály, ale nakonec podlehly německému páru Nadja Glenzkeová, Julia Grossnerová po setech 21:15, 17:21 a 11:15.

R72a76d34i59m 29B33e29n23i32c81e25k 8748273758584

Škoda, měly to dotáhnout. Ale ta vyšší Němka by se hodila do páru k Hermannové, to by bylo pěkné Špeki duo.;-D

0/0
21.8.2017 11:14

J42a89r19o79m32í83r 79P59e33t28l72a36c92h 2204582595493

Škoda toho posledniho kroku. Stejne jako u baseballovych juniorů, 19 v semifinale Me posledni minuta. Plíšková ve finale US Open vloni, Dostal na OH, Vadlejch 26 cm od zlata, ctvrti Hejnova, Stehlik, Holuša.

0/0
20.8.2017 17:50

M54a94r88t92i26n 20C60a29j19t94h62a43m29l 3931408836880

Holusa paty, jeste bych dodal kdyz Dostal, tak bronz z OH Spotakova, Synek, Prskavec. Z MS v biathlonu stafet zen brambora- zklamani od Koukalove!

0/−2
20.8.2017 18:24

H20y53n66e59k 97M60r10t49v70ý 2800967639951

my češi jsme prostě v průměru nervově slabší :-)

0/0
21.8.2017 10:23

P45e43t79r 76B38á44č81a 8105746185575

Stejne se na ten zensky beach hezky kouka a ani to nemusi byt nase a cloveka to nejak moc zajimat :-)

+1/0
20.8.2017 17:11

P75a93v16e51l 44C30h27a56l70u73p15a 2841396875181

:-), ano, hezky se na to kouká... (na většinu zápasů)...

+1/0
20.8.2017 21:52

P84e11t13r 70V68o31č42k37a 3252660699926

Tento plážový způsob volejbalu zdá se mi pro oko diváka vskutku přenádherný (zvláště dámský) Holkám velká gratulaceR^

+8/0
20.8.2017 16:50

R52o61m81a94n 98B58a47j92e75r 2684353749285

Si opravte výsledek v tom šedém rámečku.;-)

+1/0
20.8.2017 16:44

M87i55r95o39s57l49a88v 29R58a79t96a13j 5481353424655

nebojte...myslím, že IDnes je dost flexibilní a přehodí to z 2:1 na 1:2....;-D;-D

0/0
20.8.2017 16:52

K90a83r73e36l 73L93a88n77a 16I35n91g93. 9426261752

Co to je za módu - ta dvě příjmení ... A až se rozvedou, bude ještě třetí, čtvrté !

0/−3
20.8.2017 16:41

J37a52n 12K42l86i41n84e18r 5301149330121

Co to je za módu se na diskuzi prezentovat vysokoškolskym titulem?

+12/0
20.8.2017 17:06

M11a97r94t20i21n 59C19a76j50t11h91a91m92l 3661278336320

Jsem rozčarován. Takhle se bude stále mluvit o Nausch. Prakticky Kiki její úspěch jen s partnerkou dorovnala. Stačilo tak málo. K utkání nastoupit ve slunečních brýlích.

+1/−14
20.8.2017 16:29

O56t93a 85J42e14l68í60n46e92k 8551348160755

Škoda, zlato bylo blízko, ale i stříbro je super R^

Kvapilová je pro Kolocovou opravdový jackpot, skoro nechybuje a nechytatelně zakončuje , podle mne hraje líp než Sluková :-P

+10/0
20.8.2017 16:25

P53a31v50e91l 86C79h20a25l80u44p32a 2481346365591

Já věřím, že tento pár ještě výsledky udělá veliké. Držím palce. Na Kvapilové je vidět smečařka z šestkového volejbalu, ano - dobře se doplňují. A obě krásné. :-)

+5/0
20.8.2017 16:27

V20á48c30l23a61v 84M72y19š46k68a 9956395445726

Kvapilová alias "velký myšák" hrála léta za Olymp i za českou reprezentaci. Poslední šestkový volejbal hrála v Německu.

P62e93t79r 41U11t36ě54k35a20l 9540908808

Jenže Kolocová - bohužel - je limitována výškou. Její útok je spíše symbolický a ty body pak chybí. Přesto, že hodně uhraje v poli.

0/0
20.8.2017 20:21

P21a13v32e90l 49C75h51a62l39u47p77a 2591786885681

Ano, ale i s touto výškou se dá. Je pohyblivější v poli - a co se týká sítě, používá hlavu, hraje technické míče, dokáže i zasmečovat. Z mého pohledu toto není dnes nejpodstatnější. Kdybych to mohl vrátit - dnešní zápas - v čase, pak na tu lavičku po konci prvního setu. Kdyby na začátku druhého neprohrávaly hned o čtyři, bylo by to jiné. Pohlídat si ten úvod druhého setu, možná více koncentrace v té chvíli - ne vědomí, že "teď to půjde samo". Němky rychle vycítily možnost, vrátily se do zápasu - a pak už to šlo. Naše bojovaly, ale otočit už to nešlo, Němky se prostě rozjely.

+2/0
20.8.2017 21:51

O46l50a 74N48o77v96á59k82o74v26á 7964427465722

Jen Kolocova uhrala statisticky vice bodu nez Kvapilova, zatim.Nez si osaha plazovy volejbal a ziska ztokusenosti . Potom budou jednicky. Moc jim to preji a drzim palecky. I Slikove s Hemanovou,i kdyz s pachuti podrazu.Nejen Slukove ke Kolocove ,ale i Hermanove k jeji byvale partacce Bonerove.Kdyz rodice Bonerove financovali celou karieru Bonerove a Hermanova,a ta ji potom vypekla.Podraz na druhou.

0/0
21.8.2017 13:02

J78i73ř26í 82V75o58m46á78č87k96a 9460645220

Škoda, ale i tak velká gratulace. Kdyby bylo vítězství, mohla Sluková puknout závistí.

+5/0
20.8.2017 16:23

M30i25r25o30s62l22a66v 17R83a44t16a22j 5821613304565

Jednoznačně to způsobil ten začátek 3. setu - zničehonic prostě prohrávaly 0:3....to se pak těžko dohání obzvláštˇve zkrácené= hře....i když srovnaly na 9:9....přesto...a právě proto měly na výhru...nebyly o nic horší...ale to neva...hezčí než Němky rozhodně byly

+10/0
20.8.2017 16:12

P52a42v14e89l 59C72h61a75l13u40p31a 2671626765111

Ono se to lámalo už od začátku druhého setu - ten byl stejný jak třetí set. Němky odskočily a ty tři, čtyři body už držely. Při vyrovnanosti obou párů je série pěti bodů špatně hratelná.

0/0
20.8.2017 16:14

M23i84r39o67s58l95a44v 30R79a65t94a38j 5201703914955

to ano, ale tady jde o ten třetí set...a ten se hrál za stavu 0:0 bez ohledu na předešlé sety...

0/0
20.8.2017 16:17

P26a31v23e54l 14C59h32a69l51u63p53a 2581806445481

Němky si přinesly tu vlnu z druhého setu, byly rozjeté a vlastně pokračovaly v tom druhém setu. A než jsme se nadáli - bylo to o čtyři body i ve třetím. Němky byly i psychicky nahoře po tom druhém setu, který kontrolovaly od začátku. Ten vývoj třetího setu byl jen pokračováním předešlého. Pro mě jsme tu výhru ztratili na začátku druhého setu. Němky měly být pod neustálým tlakem, nenechat je dostat do zápasu.

+1/0
20.8.2017 16:24

M30a67r14t98i97n 32C62a97j77t18h21a34m33l 3641438516140

Tak se prohrálo. Nausch se směje jako v tenisové sekci Jiří Kvěš, když prohrá zatímní ženská světová jednička. Dle mě rozhodla jednoruč při stavu 9-10 a vzápětí navýšení po lehké chybě při smeči na 10-12 z pohledu Češek. Scházeli jim sun glasses, jak jsem psal níže. Rozhodují maličkosti a takhle to podcenit ;-€ Rv

+1/−16
20.8.2017 16:10

R20a43d15o46s49l32a95v 62J61a68n25ý94r 2519848489441

Kvalitní a odborné shrnutí! R^ Nejsem v tomto sportu příliš fundován a proto vítám tyto trefné postřehy od sportovního znalce a respektovaného diskutéra.

+1/−3

M27i73r70o15s71l93a73v 63R32a44t45a92j 5341973144175

Zeithammel? Světlonoš...? no, když se Vám líbí jeho profesionální diskuse, tak prosím...;-D

+5/−1
20.8.2017 16:18

R22a48d48o47s38l11a80v 44J18a45n45ý62r 2469138369331

Teď asi moc nerozumím, pan Cajthaml je na sportovních diskusích vždy hlavním zdrojem odbornosti, i když s ním někdy nesouhlasím (kupříkladu v názoru na fotbalovou reprezentaci Venezuely), nelze to nevidět. R^

0/−4
20.8.2017 16:30

J71a88r16o90s72l45a42v 25B68a50b23e14l 8863138371635

No hlavně že tam hodíš sun glasses, to fakt působí úžasně. Ale shodu podmětu s přísudkem už nezvládáš.

+8/0
20.8.2017 16:20

P64e17t81r 12K46a11č15e25r 1924360962350

Tak s gramatikou se p. Cajthaml pere už léta, to je všeobecně známé ;-D.

+1/0
20.8.2017 22:03

P57a21v26e29l 18C22h30a45l90u23p44a 2751166325781

Gratulace ke stříbru, gratulace i vítězkám. Pěkný zápas. Naše bojovaly a první set byl poměrně jednoznačný. Chleba se lámal na začátku druhého setu. Ten jsme nezachytili - a od té doby Němky vedly až do konce. Třetí set - a Němky psychicky nahoře, opět povedený začátek setu, odskočení - a to byl konec. Bohužel. Určitě na výhru bylo a první set to potvrdil.

+8/0
20.8.2017 16:09

V86á86c75l56a14v 17M81y96š38k30a 9336855705826

Je to nakonec stříbro. I v plážáku je vidět jak důležitá je výška hráček. Co to pomůže že Kolocová je šikovná , ale těch 170 cm nestačí. Německá dvojka je klasické bidlo dokonce i s vampnou, přesto si na síti dělala co chtěla a zápas rozhodla.

0/−2
20.8.2017 16:07

P90a96v45e48l 16C67h57a34l93u95p74a 2821916715501

Bylo tam pár zbytečných chyb, trochu i štěstí, nebodovalo se tolik ze servisu a našim nevydržel ten tlak na Němky z prvního setu. Pokud by se i začátek druhého setu vyvíjel jako ten první - Němky by to už neotočily. Já bych to neviděl na výšku Kolocové. Je šikovná v poli, nakonec i na síti. A věřím, že náš pár ještě výsledky udělá. Jinak - obě krásné. :-)

+3/0

J72a15r95o23s32l27a37v 26K78o91š27e75k 5231879988840

Nevadí... Krásnej zápas.. Dík holky za sportovní výkon ..a neudrzim se; "ty vase krásné prdelky" ... :) díky a hodně štěstí v budoucnu

J42a96r84o48s31l91a45v 38K23o47š10e29k 5431689848850

Tak jsem si nalil panáka na vítězství .. Pojďme holky !!!

B48a18r12b87o16r56a 83D52o23h41n59a48l51o37v32á 6625831649153

Někteří tu Kiki hodně hanili, ale ta holka hraje neskutečně chytře :-)

M62a46r15t44i56n 71C17a88j73t13h13a78m98l 3771218496430

První přes od Kiki je vážně famózní úder, navíc to bylo pro setbol. Finále zatím patří Kiki, je lepší hráčkou.

0/−2
20.8.2017 15:34

L42e46n66k82a 64M40a75t26o25u72š19k43o16v16á 9530897466879

Sama jsem volejbal hrála (šestkový), tak vím, jak jsou bloky důležitou součástí hry, ale u beach volejbalu mi prijde praktičtější, kdyby bránící hráčky byly obě v poli, než jedna na síti (blokuje) a druhá má na výběr smeče celý pole.

Ale před chvílí zrovna naše hráčka výborně vyblokovala Němku :))

P.S.: ale je mi jasný, že blokařka můźe smečařku znervóznit, když už nic jinýho... a ta následně chybuje např... :))

0/0

J89o27h27a37n92a 96S32v93o13b38o15d72o64v34a 6105137738507

pouze v případě, že je nahrávka dál od sítě. Jinak by vás soupeř rozstřílel

+1/0
20.8.2017 15:56

L13e28n96k15a 38M28a40t97o96u54š67k96o58v88á 9620887316329

Tohle platí, pokud máte pod nohama pevnou zem, nikoliv písek. Z písku nevyskočíte tak vysoko, proto jsou ty smeče u žen spíše technický.

0/0

M25a14r52t68i60n 69Č37a47r21n52e18c83k42ý 2125424129855

I "maličká" Kikina při balónu až na sako bez bloku udělala bum do písku kus před Němky.

+1/0
20.8.2017 16:11

L27e89n83k87a 98M96a94t98o76u35š16k78o25v19á 9740137776869

Kolikrát smečovala a kolikrát se jí to povedlo? 2x... 3x... ze všech jejích smeču? Prostě to není taková jistota (rozstřílet soupeře) jak v halovém volejbale

0/0
20.8.2017 16:15

J68o96h44a66n36a 77S90v16o86b88o23d22o64v63a 6565127448977

nemáte pravdu. Beachvolejbal hraju několik let a není nic lepšího než soupeř, který neblokuje. Záměrně se pak nahrává hodně na síť a můžu říct, že je to lahůdka pro útočníka. Rozhodně to není technická smeč. Podotýkám, že nejsem o moc vyšší než Kristýna