Také Erdogan gratuluje. Dvoustovku senzačně vyhrál Turek „od sousedů“

I jeden z nejmocnějších mužů planety si našel čas. Na twitterovém účtu tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana stojí: „Všichni jsme na tebe hrdí. Z celého srdce gratuluji.“ Jeho země totiž má zcela nečekaného atletického šampiona, dvoustovku vyhrál Ramil Gulijev. A co na tom, že se narodil v Ázerbájdžánu...

J67á42n 50K95o61t80ú42č 2346194258586

Uf, ja som si po prečítaní formulácie "Turek od sousedů" myslel, že to bude nejaký Mustafa narodený v Nemecku :)

+6/0
11.8.2017 15:43

V33á68c11l80a37v 23P94a27v33l71í35k 9702960984744

a) gratuluji, je mistr

b) první místo na MS za 20,09 je ostuda všech závodících sprinterů. Jsou mítingy, kde ani na třetí místo 20,00 nestačí a nevybavuji si světovou soutěž, kde by se běželo tak pomalu.

Připomínám, že v rozběhu, semifinále ani ve finále ze žádný běžec nedostal pod 20s. Pro zajímavost, kvalifikace na MS na Jamajce: Yohan Blake, 19,97 už v rozběhu - dělený 240 nejrychlejší čas historie, 19,85 finále Jamajky a třeba sprinter Makwala v Madridu letos zaběhl 19,77, link: http://www.alltime-athletics.com/m_200ok.htm

+10/0
11.8.2017 15:39

M55i37c72h64a50l 92M35i82l22l71e39r 9256432539862

sprinter Makwala zde byl postizen virem i kdyz to nechce pripustit a tvrdi, ze nemel byt v karantene. V karantene byl opravnene protoze mel jeden ze symptomu ( zvracel), jeho cas ve finale dokazal, ze zdravotni indispozice ovlivnila jeho momentalni formu.

+1/−1
11.8.2017 16:26

T77o77m 25K53r74á13t71k22ý 3702429478656

Jo jenze na mitingu se bezi jeden zavod. Mistrovství je nekolikakolovy zavod. Přesně kvůli lidem jako vy sportovci dopujou... výkon, výkon, výkon. Radši čas nad 20s s vítězem co bude vítezem i po 10 letech.