Špotáková si život bez atletiky neumí představit. Ale řekne to i v říjnu?

Od Ósaky 2007 do Londýna 2017, vedla ta cesta. Jaká byla desetiletka oštěpařky Barbory Špotákové, lemovaná dvěma tituly mistryně světa? V čem si byly její zlaté medaile podobné? Jak se během této cesty (ne)měnila? A co s ní teď bude dál?

J97a83n 87V48a87r39g95u98l55i96č 7371983717373

Až odejde, bude v naší atletice medailové prázdno..Doufám ale, že se někdo brzo objeví..

0/0
10.8.2017 14:10

P66e73t28r 62A21s49c33h72e89n17b73r58e46n28n39e97r 6775163262831

Jako letošní vítězka má start na příštím MS jistý. Takže může jednu sezónu zvolnit a pal znova na MS.