Závadová na páté místo z Kazaně nenaváže, vypadla v rozplavbě

Plavkyně Barbora Závadová na mistrovství světa v Budapešti výrazně zaostala za postupem do finále polohového závodu na 400 metrů, v němž obhajovala páté místo z Kazaně. V rozplavbách obsadila 18. místo časem 4:46,75 minuty, kterým ztratila více než 11 sekund na svůj český rekord. Ve stejné disciplíně mužů byl Pavel Janeček pětadvacátý.

T53o89m 44K37r72á49t26k98ý 3962979438946

Holka moc chce... nezvlada to v hlave. se vsadim ze forma prijde na preborech Uherskeho Hradiste. Tam padne ceskej rekord natuti.

O33t73o50m20a17r 58T74h60o71m22a 2225137176245

Simona plavala svůj úsek o 0,5 s pomaleji než v SF/F a právě tento kousek chyběl k postupu, škoda , jinak aspoň gratulace k NR

0/0
30.7.2017 11:55

O50t25o46m19a96r 78T71h93o10m78a 2585597306515

další věc je , že kraul plave asi o 1 s rychleji juniorka Seemanová, která se ale připravuje na juniorské MS. V plné síle tak štafeta může atakovat 4 min hranici.

0/0
30.7.2017 12:00

M61a69r22t44i57n 47C72a33j91t84h18a30m68l 3581978486750

Skoda, ze se zacina znakem z pohledu ceske stafety.

0/0
30.7.2017 12:15

O33t62o18m96a65r 30T50h17o89m88a 2395737716605

jinak to ani nejde vzhledem k tomu , že znakaři startují ve vodě, ale myslím, si, že je to skoro jedno jaké je pořadí úseků..