Závadová na páté místo z Kazaně nenaváže, vypadla v rozplavbě

Plavkyně Barbora Závadová na mistrovství světa v Budapešti výrazně zaostala za postupem do finále polohového závodu na 400 metrů, v němž obhajovala páté místo z Kazaně. V rozplavbách obsadila 18. místo časem 4:46,75 minuty, kterým ztratila více než 11 sekund na svůj český rekord. Ve stejné disciplíně mužů byl Pavel Janeček pětadvacátý.

T76o12m 78K75r73á90t82k89ý 3442599528426

Holka moc chce... nezvlada to v hlave. se vsadim ze forma prijde na preborech Uherskeho Hradiste. Tam padne ceskej rekord natuti.

O50t87o73m30a56r 61T61h50o67m26a 2635627876315

Simona plavala svůj úsek o 0,5 s pomaleji než v SF/F a právě tento kousek chyběl k postupu, škoda , jinak aspoň gratulace k NR

0/0
30.7.2017 11:55

O38t73o55m76a89r 34T87h30o56m41a 2435717766355

další věc je , že kraul plave asi o 1 s rychleji juniorka Seemanová, která se ale připravuje na juniorské MS. V plné síle tak štafeta může atakovat 4 min hranici.

0/0
30.7.2017 12:00

M59a82r93t51i76n 86C93a70j78t22h36a20m24l 3451218346970

Skoda, ze se zacina znakem z pohledu ceske stafety.

0/0
30.7.2017 12:15

O91t15o77m46a53r 46T12h57o80m25a 2295407416855

jinak to ani nejde vzhledem k tomu , že znakaři startují ve vodě, ale myslím, si, že je to skoro jedno jaké je pořadí úseků..