Kanoista Fuksa i kajakář Zavřel slaví evropské tituly na pětistovce

Kanoista Martin Fuksa vybojoval popáté za sebou evropský titul na 500 metrů. Finále vyhrál téměř o dvě vteřiny před Moldavanem Olegem Tarnovschým. Evropský titul na stejné distanci slaví poprvé i kajakář Jakub Zavřel. V bulharském Plovdivu zvítězil o 96 tisícin sekundy před Mikitou Borykovem z Běloruska. Fuksa byl na dvoustovce blízko další medaili - od třetí příčky ho dělilo 228 tisícin sekundy. Čtyřkajak Špicar, Šlouf, Havel a Štěrba skončil na kilometru stejně jako na pětistovce čtvrtý.

M96a28r63t17i21n 80C48a21j38t58h43a86m44l 3511578536340

Preci jen si Martin odvazi zlato. Moc jsem mu to pral. Jak nejede Sebastian Brendel...... Hledal jsem usilovne streamy a nic nenasel jen cilovou fotku. Mistrovstvi Evropy a uplne stranou zajmu, lito mne to. Mate nekdo odkaz alespon na YT?