Krejsová už v Hertogenboschi dohrála, Federerovi návrat po pauze nevyšel

V prvním kole překvapivě vyřadila Jelenu Jankovičovou, to druhé už bylo nad její síly. Petra Krejsová při svém debutu na okruhu WTA v Hertogenboschi vypadla po prohře 2:6, 3:6 s ukrajinskou tenistkou Lesjou Curenkovou. Švýcar Roger Federer v prvním zápase po dvou a půl měsících nečekaně prohrál na trávě ve Stuttgartu 6:2, 6:7, 4:6 s Tommym Haasem.

K74a54r17e34l 61K77a54m65e23n43í62k 3781627900

Ten Federer je asi nějak psychicky labilní. 1:0 na sety a v druhým mečbol a on to nedá?

Ne teď vážně, kdyby byl dnes na jeho místě TB, tak by mu to dali všichni sežrat, ale jak je vidět, stává se to i lepším hráčům ......

+1/0
14.6.2017 21:53

M84i68r93o61s85l55a54v 26J79e65ž40e11k 8131776572418

Rozhodující tiebreak v zápase Pouille - Struff stál také za to. Francouz nevyužil 2 mečboly, pak měl jeden i Němec (při vlastním servisu), ale ani on zápas neukončil. A tak Pouille nakonec vyhrál 10:8.

M95i49r20o53s59l27a68v 63J57e74ž50e93k 8601746752178

Možná jsem se vyjádřil blbě, že se mi zdálo, že Roger nehraje naplno. Nechci mu křivdit. Jen mi pořád připadal v klidu a čekal jsem, že přejde na vyšší výkon a třemi vyhranými gemy v řadě třetí set a tím celý zápas otočí. Asi chtěl, jen využít jeden z těch brejkbolů. To nevyšlo a pak už na returnu šanci nedostal.

0/0
14.6.2017 19:33

P80a66v43e80l 43K48o81t87r91l68í18k 1862361841585

Dva velcí sympaťáci. Tommymu to přeju momentálně víc. Roger si to vynahradí na Wimbledonu :)

M13a91r20t60i63n 10C97a36j56t67h31a61m90l 3191808366720

Haas- Federer. Utkani dvou stariku. Set rozhodujici 4-2. X brejkbolu nevyuzil RF, je to blizko. TB v setu 2 i ztratil. Tak starec Haas mu ho vezme a Berdych.... Nu vime!

0/−3
14.6.2017 18:20

M25i28r42o31s67l47a69v 92J49e41ž51e77k 8541546582838

Snad to bylo nerozehraností, že Roger prohrál. Ve 3. setu působil tak trochu bez zájmu. Nebo má přesný plán, kolik zápasů chce před Wimbledonem odehrát. Nemá cenu to přehánět nebo riskovat zranění. :-)

0/0
14.6.2017 18:45

M37a14r93t25i34n 94C32a61j12t59h70a25m35l 3351928576380

Co prodane jako s Donskoyem? Nedivil bych se ani trochu. Nejak zivit musi celou svou rodinku ktera ho na okruhu doprovazi.

J76a53k67u24b 48P93e49t33r42i47c19e27k 4688494745661

To je jeden z největších blábolů, co jste kdy vyplodil. Víte, na kolik generací zajistil svou rodinu? Myslíte, že RF má zapotřebí prodávat zápasy???

+3/0
14.6.2017 20:16

H80e62l15e53n58a 57Č51a57č72k87o70v27á 2821894247930

Podla mna hej, tolko bb nevyuzitych by sa rozohranemu Federerovi nemohlo stat, no ale nejake zapasy by mohol pred W vyhrat, aby tam nevypadol zase s nejakym Stakhovskym :)

+1/−1
14.6.2017 18:55

M90a38r76t95i98n 98C30a61j18t77h79a35m68l 3441448466450

Vyhrá Halle pokud tam pojede. Wimbledon neverim, ze letos vyhrá. Finale Sasa- Milos!!!

M78i34r71o23s59l52a49v 23J44e30ž48e59k 8221896842818

Johnson podává v rozhodujícím setu na 5:3, avšak za stavu 40:40 dělá 2 dvojchyby a Kohlschreiber je zpátky v zápase, 4:4. To je komik ten Johnson. :-P

0/0
14.6.2017 15:56

M95i85r11o16s18l66a44v 63J40e43ž88e36k 8601566952528

Američan prohrál zápas v TB a odchází hodně naštvaný sám na sebe. Ani se mu nedivím, když za stavu 4:3 doslova daroval soupeři návrat do zápasu ;-D