Irving s Jamesem pomohli smazat manko a přiblížili Cleveland finále NBA

Jediné vítězství dělí basketbalisty Clevelandu od postupu do finále NBA. Obhájci titulu porazili v souboji o prvenství ve Východní konferenci Boston 112:99 a v sérii vedou 3:1 na zápasy. Zářili hlavně Kyrie Irving a LeBron James, kteří se postarali o víc než dvě třetiny bodů domácích Cavaliers.

J32i94r76k97a 18P96a67l95á31s17e60k 4406868360805

Lebron james. Stejne jako je nejlepsi sg,sf,pf a centr. Myslim, ze na vychode na zadny pozici neni nikdo kdo by s nim mohl hrat....

0/0
25.5.2017 11:55

P48e68t41r 41F47e55i84g44l 5108793870692

Bylo by fajn, kdybysme vyrvali jeste jednu výhru, ale je to utopie.

J59i76r27k29a 37P41a41l40á37s29e78k 4916798800965

jednu... 3! :) jen si myslim, ze kdyby se tenhle muj vlhkej sen splnil, tak bysme videli nejjednoznacnejsi finale od chvile, kdy SAS vyplachli Miami

M82i19c49h73a85l 74T60u39r95e31k 9351290572799

Zápas jsem neviděl, ale výsledek v poločase a na konci mně připomněl název filmu "Jestli se rozzlobíme, budeme zlí " :-)

0/0
24.5.2017 8:33

M73a42r30i63a72n 84M91i92k23u77l25í74k 6132215284

Po 4 LeBronově faulu jsem to už viděl na vyrovnání série. CLE se výkonem vrátil na konec základní části. Nefungoval útok ani obrana, navíc mi přijde, že bez Thomase hraje BOS lépe. Pak mi ještě zatrnulo při Irvingově podvrtnutí kotníku. Dnes to byl jeho zápas.

0/0
24.5.2017 7:47

K94a66r67e27l 84Š18o70u40m32a76l 1704903458

Někdy působilo až komicky, když (bylo to ještě v prvním poločase) obě mužstva dokázala během 15 vteřin 2x ztratit míč. Těch chyb tam bylo skutečně moc.