Cleveland rychle postoupil, Satoranský přispěl Washingtonu k vyrovnání

Bez porážky prolétli basketbalisté Clevelandu druhým kolem play-off NBA, LeBron James a spol. zvítězili v Torontu 109:102 a sérii ovládli 4:0 na zápasy. Washington vyrovnal souboj s Bostonem na 2:2. K domácí výhře 121:102 pomohl Tomáš Satoranský pěti body, jedním doskokem a jednou asistencí během pět odehraných minut. Houston porazil San Antonio 125:104 a také srovnal na 2:2.

C34h54a90r70l83e29e 98H36a59r58v41e57y 4354323394257

Doporucoval bych se na ten zapas podivat, jak Fox nicil Balla na obou stranach hriste..

M11a40r47t20i91n 93Č92a22r59n68e49c55k19ý 2935194279605

Mimochodem, Luďku Vinči, až zase budeš chtít mínusovat něco, čemu nerozumíš, zkus si o tom třeba něco přečíst. http://www.espn.com/mens-college-basketball/boxscore?gameId=400947330

Ball 38 minut, 10 bodů, střelba 4-10, TH 1-2, 8 asistencí, 3 doskoky, 2 bloky, 4 ztráty

Fox 36 minut, 39 bodů, střelba 13-20, TH 13-15, 4 asistence, 3 doskoky, 2 zisky, 1 ztráta.

+1/0
8.5.2017 21:09

C85h53a26r44l72e73e 66H36a51r55v77e10y 4424733754687

Ja si porad myslim, ze Wizards muzou Clevelandu v ECF zavarit..

C95h11a15r74l39e72e 15H37a66r79v82e50y 4474253214277

Myslim, ze se jasne ukazuje, ze pokud IT nezahraje jako v GM2 nebo C's neohrozuji franchise records v tymovych stats jako v GM1 kde trefily 20 trojek pak Wizards jsou proste lepsi tym... Da se rict, ze oba domaci zapasy kontrolovaly, ta serie uz mela byt 3:1, Wall I Beal to meli v Bostonu na ruce:-/

0/0
8.5.2017 22:13

M93a72r86t28i47n 24C42a41j63t42h68a88m37l 3591498636210

Tak se konečně chytnul Houston. Překvapilo mi, že předchozí utkání prohrál. Nyní tedy série srovnána 2-2. Měla by se už projevit Parkerova nucená absence v dresu Spurs.

0/0
8.5.2017 13:42

A34n80d98r37e98j 46S94u84c28h36á13n45e81k 7725418438282

Bohuzel Houstonu bude nejspis chybet Nene, takze se to srovnava.

D23e44n22i88s 94M36o90r42o28z87o38v 3950810692362

Lebron v ležerním tempu v play off 34 bodu, 9 doskoku a 7 asistencí, při střelbě 55% z pole a 47% za tři.. šilený

+1/0
8.5.2017 11:36

M54a19r39t94i78n 97D51r98o41z63d 5860480908684

Takže LeBron si zase týden odpočine a pak smete unavené Celtics/Wizards. K Západu, pánové Hroch, Harvey, Čarnecký, včera v tvrzení, že by Pop hrál PO i s BKN bylo dost nadsázky, neberte to tak vážně. Za tím, že to GSW nebude mít tak lehké si stojím. Ty @ na to, že GSW nevyhrají Západ mají imo dost value. @ 4,25, v tom value rozhodně vidím. Fair mám @ 3,1. V případném finále GSW - CLE budou Cavs mega value. Možná lepší je zahrát už teď @ 4.. Ano, GSW by byli favoritem, ale takovým? To určitě ne.