Berdych vydřel v Monte Carlu postup, otočil duel s Kuzněcovem

Dvě hodiny bojoval Tomáš Berdych v úvodním kole prestižního antukového turnaje v Monte Carlu. Devátý nasazený český tenista nakonec překvapení nepřipustil a udolal ruského kvalifikanta Andreje Kuzněcova 4:6, 6:3, 6:4.

J31a72r81o63s68l52a18v 61S52t84r58o49m84m89e35r 3637646144889

Bojoval a postoupil je to první kolo ale i tak si zaslouží pochvalu.R^

+1/0
18.4.2017 7:22

M79i85l56a63n 23K69r85i85ž85á95k 7314901150109

dobrá, postoupil, to se cení když otáčel, navíc Kuznětsov na 1.kolo těžký soupeř. Ale těch nevynucených chyb někdy až hrůzostrašných na brejkbolech, uvidíme co dál

0/0
18.4.2017 7:05

M12a79r79t18i47n 30C32a21j25t68h27a28m17l 3741948846770

Pavlaska nakonec ceka Sandgren, to ale byla americka bitva. Rozhodl az TB v setu zaverecnem. Kordu vyzve Slovinec Rola. 264. hrac sveta. Hrá se dnes od 23, moc se tesim. Na Kordu je kurs kolem 5. Moc bych mu pral uspechy at navaze na sveho otce.

0/0
18.4.2017 1:44

M56a12r13t28i92n 73C18a67j93t82h66a31m65l 3311928536490

7. esem zakončuje Pavlásek utkání a stvrzuje svůj postup. Dnes hráli prakticky oba Češi jak přes kopírák. I to závěrečné eso. Jsem na ně hrd a těší mi, že se mi v dalším kole postarají o program. Gratuluji. Do půlnoci by se Adam měl dozvědět svého soupeře. Tipuji Opelku- je známější u Američanů však člověk nikdy neví.

0/−3
17.4.2017 21:44

L81i20b55o55r 27K83l66a68s69n87a 1462946614215

Off Topic, Petřino léčení je evidentně na dobré cestě, preventivně se přihlásila na RG R^ Sice si nemyslím, že tam bude hrát, i tak je to pozitivní zpráva. Petro uzdrav se!R^

+4/0
17.4.2017 21:43

M89a11r27t73i88n 11C80a19j15t71h50a53m47l 3651888596470

Dělá divadlo. Netrenuje a přihlásí se na RG. Dávám palec dolů.

0/−6
17.4.2017 21:45

V33á73c66l91a84v 38V32ě39r27t46e59l32á85ř 1717710411703

Byls nahlášen, Cajtíku. A Petra s Černoškem by tě mohli zažalovat, to by ses prohnul.

+1/0
17.4.2017 23:07

M76a30r47t56i14n 52C68a72j14t83h14a73m46l 3101788196490

Jo oni si vymysli trolling a ty budes spokojenej. Uvidime.

0/−4
17.4.2017 23:12

M22a30r93t29i14n 71C94a43j70t64h30a85m29l 3101778216750

Pavlásek stav 2-1 upravuje po svém servisu na 3-1. Mohl by se pochlapit jako Berdych. Odvrátil 9 brejkbolu a zatím dosáhl 5 ti se. Ta čtvrtá hra na servisu byla 0-40!

0/−2
17.4.2017 21:15

M88a67r21t89i29n 31C97a29j80t54h27a65m80l 3451808226450

No a na Challengeru hraném na zelené antuce v Sarassote měří právě síly Pavlásek s Argentincem Mayerem. První set prohrál hladce 6-1, druhý nyní výsledkem 7-5 získal. Vedl 6-5 když brejkl a svůj servis ve 12. hře i přes soupeřovy brejkboly si udržel. Set zakončil 3. esem v utkání. Chtělo by to Mayerovi vrátit tu porážku z minulého týdne v Houstonu. Jinak na tomto turnaji bude hrát i na divokou kartu syn Petra Kordy Sebastian.