Výhra v prodloužení díky sporné střele. Washington uspěl v Portlandu

Basketbalisté Washingtonu v NBA válí. Vyhráli čtvrté venkovní utkání v řadě a páté celkově. V Portlandu dohnali více než dvacetibodovou ztrátu a po prodloužení se radovali z vítězství 125:124. Rozhodující koš dal 0,4 sekundy před klaksonem Markieff Morris a domácí pak u rozhodčích marně reklamovali, že vyšlápl mimo hřiště. Tomáš Satoranský odehrál ve vítězném celku šest minut.

M65a85r42t50i96n 51Č16a92r72n48e46c39k79ý 2865144569685

Last time #Wizards had won back to back road games before this trip ... Nov. 1991

0/0
13.3.2017 8:20

D34a35v35i94d 93S23u70c31h79a50r 8404666723522

Neuvěřitelnej návrat Wizards, a jak už tweetovalo několik komentátorů velkých amerických médií, to, že podle pravidel NBA neměli rozhodčí možnost přezkoumávat nohu Morrise na čáře byla "spravedlivá kompenzace" za to, že rozhodčí v poslední minutě základní doby darovali Portlandu 1 bod za odpískané, ale neexistující nedovolené bránění, a díky němu se šlo do prodloužení. Jinak měl Washington vyhrát o bod už v základním čase.

0/−1
12.3.2017 15:58

J95a41n74a 51E87l44i37á67š94o18v18á 9669274604458

Kompenzace ??? Tomu basketu nerozumíš stejně jako trenér Kralup a trenérka BA Sparta.

0/0
12.3.2017 18:01

D43a56v28i49d 93S37u19c42h44a70r 8904296793752

Eliášová, ty seš fakt otřesnej člověk :-)

Nechápu, že se nestydíš vycházet na ulici.

0/−2
12.3.2017 22:18

J70a65n61a 15E74l92i42á47š21o61v68á 9349954674408

Podívej se co píšeš. Druhý a třetí odstavec včera. Prosím napiš mi, že ti je patnáct a méně a již opravdu nikdy nenapíši proti tobě ani čárku. Jinak je to strašná zoufalost i přes obranu některých jedinců zde.

Na ulici se stydím vycházet. Taky se bojím vycházet, že budu potkávat taková individua jako jsi VyMyTy.. Asi to nehrozí, protože vy a tvá komunita jste určitě někde poblíž White Housu, viď?

0/0
12.3.2017 22:46

L85u85k55á52š 70H44a17r83t48m32a57n68n 7324422173273

Tak nějak hádám, že by se dalo každý zápas najít minimálně deset sporných situací posouzení faulu...aut je naproti tomu celkem jasná věc...nepřijde Ti?