Zase trápení. Nymburk udolal Pardubice až v poslední čtvrtině

Basketbalisté Nymburka se opět nadřeli s Pardubicemi. Ve čtvrtém kole nadstavby NBL doma sice vyhráli 100:94, ale zápas museli v poslední čtvrtině otáčet, když ještě v 34. minutě prohrávali. Obhájce titulu tak dělí už jediná výhra od jistoty prvního místa před play-off.

J19a36k87u96b 22Š48o81l14c 8861888274925

Asi ty Pardubice nejsou letos vůbec špatné. Ale to snad letos již několikrát dokázali.

0/0
5.3.2017 7:17

P54e24t25r 30J53a36n51t17a23r37o94v35i10č 5684765461868

Je to smutné, ale Ginzburg evidentně nezvládne připravit tým na playoff. Po propadáku v lize mistrů již předkole se vážně obávám i o ztrátu českého titulu. Celou sezonu vedení tuto situaci ignorovalo, nyní je již pozdě cokoliv dělat.