Klasické běhy v Otepää vyhráli Björgenová a Sundby, bodoval i Jakš

Poslední závod běžkyň na lyžích před světovým šampionátem v Lahti vyhrála v Otepää na trati 10 km klasicky Norka Marit Björgenová. Petra Nováková dorazila v Estonsku do cíle se ztrátou 3:49,4 minuty na 43. pozici a na body do Světového poháru opět nedosáhla. To se naopak povedlo Martinu Jakšovi, který obsadil 25. místo v závodě mužů na 15 km klasicky. Vyhrál vedoucí muž Světového poháru Martin Johnsrud Sundby z Norska.

P82e63t33r 40V13e78r93b37í86ř 8377631153920

Byly tam těžké podmínky na mázu, někdo promazal, někdo namazal dobře.

Dopér Sundby bohužel vyhráli. Nějakou dobu to vypadalo pro Heidi Weng nadějně, když chytili Johaug, ale s Marit se vše vrací zase do starých kolejí.

0/0
19.2.2017 14:28

B40á87r10a 59T83e35s43n75e70r78o40v16á 5215930244989

obávám se, že doby, kdy jsme MS v klasickém lyžování sledovali s napětím a nadějí v nějakou tu placku, jsou nejen už dlouho pryč, ale taky na dlouho pryč :-(

0/0
19.2.2017 14:17

P87e11t86r 25V63e60r35b30í52ř 8327781833670

Nesouhlas...Lukáš Bauer vyhrál placku v r. 2015.

0/0
19.2.2017 14:24

J79a85n 28V74a92r23g30u17l73i72č 7631243657223

Labutí píseň - vlastně Bauerova píseň..Zbudou vzpomínky a Lukášovi ve skříni medaile..cink, cink..

0/0
20.2.2017 9:05

M83a91r34t90i83n 78C38a98j35t75h88a39m78l 3621788176600

Vsak uvidite od pristiho tydne

0/0

P55e59t18r 90V92e22r41b28í80ř 8927901233380

Co se žen týká, tak tam jsou ty doby pryč už docela dlouho - co Katka Neumannová skončila.

0/0
19.2.2017 14:30

P33e11t96r 48V50e38r27b41í94ř 8147381793600

Krom toho mládežnické kategorie nejsou beznadějné, tak proč ta malomyslnost? ;-):-)