Worleyová má zlato z obřího slalomu, Pauláthová skončila devětadvacátá

Francouzská lyžařka Tessa Worleyová se ve Svatém Mořici stala podruhé v kariéře mistryní světa v obřím slalomu, když porazila druhou Američanku Shiffrinovou o 34 setin vteřiny. Na bronzovém stupni skončila o další čtyři desetiny zpět Italka Sofia Goggiaová. Kateřina Pauláthová obsadila jako nejlepší ze čtyř Češek 29. místo.

L41a71d54i97s26l67a28v 46S72o74u95k92u47p 9257229827497

Francouzi prostě umí obřák. Zítra by mohl konečně na MS vyhrát Pinturault, nebo jiný Francouz.

L52a92d98i94s95l16a70v 76S78o43u12k18u85p 9317709697257

Ale výsledky mají jasně nejlepší v obřáku, tedy hlavně muži, ženy rovná se Worleyová. Že něco jednou za rok zajede Théaux, Fayed nebo někdo mladý ve sjezdu nebo SG a Lizeroux a Pinturault ve slalomu se nemůže rovnat jejich bilanci v obřáku, kde je nemožná bedna bez Francie v každém závodě, většinou je více Francouzů v Top 10, někdy dokonce hned 4. Ale to ví každý, kdo sleduje výsledky.

0/0
17.2.2017 3:27

M77a65r61t72i64n 46Č97a57r32n49e75c41k38ý 2885144279965

Tereza Kmochová 43. na MS. Velká gratulace a potlesk!

M40a79r84t79i67n 20C88a41j80t20h60a68m98l 3381628626590

Tessa Worley vítězí zaslouženě. Zaváhala hned na startu, ale narozdil včera od Koukalove se tím nenechala rozhodit. Nabírala postupně náskok až v závěrečné pasáži se ztenčil na - 0.32. Poslední úsek Mikaella zajela neskutečně. Nabízí se otázka zda nevyhrála Francouzka kvůli startovnimu číslu. Vedoucí žena SP by neměla mít hned od startu také výhody a jet s číslem 1 nebo měli dát Mikaelle alespoň číslo 2. Tímto krokem činovníci hrubě ovlivnili závod!

+1/−4

J45a35n 37Š51e52d95ý 5668431488980

;-D;-D tvl. to je fakt moc...ty seš komik nad komiky

+9/0
16.2.2017 14:07

S62t86a73n37i95s21l23a43v 12P59o97u87l 2647474279246

zase trollíš? dneska byla tak kvalitní sjezdovka, že mezi první a dvacátou nebyl žádný rozdíl

+2/0
16.2.2017 14:14

M75a68r44t61i67n 11C66a69j69t45h15a51m76l 3301498546400

Nedozvíme se jak by závod dopadl začínat Mikaella a Tessa s prohozenymi čísly. Vždy je to o tom jak velký náskok v kole 1 a ten v kole 2 nějak udržet.

M34a62r33t21i92n 49C92a97j77t77h11a80m47l 3201158926430

Mikaella má medaili. Finiš byl nádherný!

+1/0
16.2.2017 13:57

M53a22r76t42i88n 62C82a22j70t96h74a31m37l 3761268316860

Petruška sice o vedení přišla, v cíl však už málo závodnic. 13. po prvém kole skončí v top 10 R^R^V

M41i29c79h97a26l 16I14l45l94e64k 7407831721889

Vichnar má zakázaný hokej, pak krasobruslení a teď se zuby nehty drží lyžování..

A co se týče toho, že článek je příšerný... souhlasím. Proč tu není čas kdy jedou 2.kolo, výsledná tabulka po 1.kole:-/:-/

D58a28v39i58d 87T89e58r73i82n50g89l 9467224110

Ten je fakt tragickej,neustalé omyly a nesmysli.

D74a15v21i54d 23T11e87r66i53n48g83l 9947484740

Teším se na druhe kolo Mikaely.Urcitě bude utocit na zlato,i když Tessa je tento rok absolutni 1 v obřaku.

Co řict k nasim,snaži se.A protezovana Ledecka zase spokojená.

+1/0
16.2.2017 12:54

P61a96v77l17a 90K23v53a68p46i35l80o98v56á 7659198754797

Já jsem šoku. Na ČT přímý přenos celýho prvního a asi i druhýho kola. Rozhovory z mixzóny český reportérky. No jo většinou to nejde, ale když si můžou udělat zájezd do Svatýho Mořice, najednou není lyžování pro veřejnoprávní televizi tak zbytečnej sport.;-)

S26t58a57n19i87s43l81a50v 29P76o37u13l 2637104579296

ani na mistrovstvích světa obvykle nedávají celé první kolo;-) a rozhovory s českými účastníky už vůbec ne