Motocyklista Abraham zajel na testech v Austrálii třináctý čas

Motocyklový jezdec Karel Abraham zajel při čtvrtečním testování na novou sezonu mistrovství světa v australském Phillip Islandu třináctý čas. Sedmadvacetiletý závodník si tak zaznamenal zatím nejlepší výsledek v přípravě na návrat do královské kategorie MotoGP. Na nejrychlejšího Mavericka Viňalese ze Španělska ztratil 1,295 vteřiny.

E78m51i37l 37M96i30n14á43ř 7180279479867

Zpráva by byla úplnější, kdyby napsali, že na týmového kolegu Bautistu, který byl 4., ztratil 0,731s. Pozitivní tedy je hlavně, že Asparovci tu Ducati zvládají dobře připravit.

Ale dá se to "vysvětlit" plněním různých úkolů. Třeba Rossi dostal od kolegy Viňalese 0,827s!

Uvidíme zítra!

0/0
16.2.2017 18:25

E54m34i11l 80M79i43n68á43ř 7750919789727

Ještě jsem si všiml jak ten výsledek vyšperkovat. Abája porazil Lorenza na tovární DUCATI!

+1/0
16.2.2017 18:38

E59m22i97l 89M19i68n15á85ř 7870569109947

Tak je zítra. Píší, že Abája je na 22.místě. Proč ho šetříte? Byl poslední. Horší je, že ani Bautista nezajel dobře. Sice dal Abájovi cca 0,5s, ale 19.místo.:-(