Washington se Satoranským prohrál v Detroitu košem z poslední sekundy

Vyrovnaný zápas se smolným koncem odehráli basketbalisté Washingtonu na půdě Detroitu. Prohráli o jediný bod - 112:113. Český reprezentant Tomáš Satoranský odehrál v dresu Wizards pět minut. Kromě jedné ztráty a faulu si za účast na palubovce připsal deset záporných bodů, do statistik se ale nezapsal.

J56a37n 60B98r76i78c40h36t76a 3151490466944

K zapasu SAS vs Cle,moc pekny zapas,na to,ze SAS bylo bez TP a PG si s tim poradili dobre. Az mam pocit,ze Lee jim pasuje do sestavy lepe a Murry se zacina ukazovat ve velmi dobrem svetle. Mohl by s KL utvorit peknou dvojku do budoucna. Jinak kdyby to KL posledni 3 minuty netlacil tak moc na sebe,tak k prodlouzeni ani nemuselo dojit.

0/0
22.1.2017 16:30

K80a66r79e58l 21D21u31t50ý 1459338141962

Oni tak nějak pravidelně hrajou líp bez těhle dvou...

D33a44v95i66d 27Š42l26a62c77h31t48a 6745620166912

Thomas 41 bodů a nestačilo, škoda zvlášť po té trojce Roziera. Snad Celtics vyjdou další zápasy.

+1/0
22.1.2017 9:55

A36n93d79r16e12j 13S36u65c36h28á97n72e89k 7305238418722

Dneska jsem to nevidel, ale podle reakci na FB nas obrali rozhodci. Nic noveho pod sluncem, Bulls se vzdycky nadrzuje.

0/0
22.1.2017 9:19

M17a29r16t10i68n 10Č15a20r89n33e85c44k95ý 2585424239525

Samozřejmě. Faul Cousinse na Wada nebyl. A to rozhodlo, zářez rozhodčích. Ta jedna šestka. Že v posledních 40 vteřinách necháš soupeře dvakrát doskočit v útoku a ztratíš dva balóny, to už s tím nemá nic společného.

+1/0
22.1.2017 13:05

J51a52n53a 43E24l36i29á18š40o40v98á 9449534724568

Je možné za 5 minut pobytu na hřišti když vím, že musím, neudělat ani jednu významnou statistiku ? Neviděla jsem to, ale samé nuly mi nejdou do hlavy.

LBJ poslední minutu před OT hodně potrápil jinak vynikajícího Kawhiho. Všechny body dal a Kawhiho ubránil. Ještě jsem neviděla na takové úrovni, aby někdo tak někomu znepříjemnil vyhození z autu. To bylo na učebnice a skripta. Dobtý špíl.

+1/0
22.1.2017 8:29

M17i16c12h55a85l 85T36u35r78e10k 9901220122789

Jde to. Když nevystřelíš, přihrávkou nic nevytvoříš a nechodíš aktivně doskakovat, tak proč by ne... Ale to je obecné, zápas jsem neviděl :-)

M74a21r55i79a22n 86M88i51k40u67l65í64k 6252285634

Nic extra zvláštního. Pokud je LeBron zcela zapálený pro hru, tak toto ve vypětých situacích převádí standardně. Na druhou stranu, jeho ztráty při driblingu do učebnic a skript zrovna nebyly, a že jich dnes bylo.

Čekal jsem, že při posledním útoku půjde do nájezdu a třeba získá faul, pokud by nezakončil, ale ta vyrovnávací trojka byla skvělá.

0/0
22.1.2017 13:14

J24a45n16a 16E61l48i76á94š23o96v78á 9459274814808

On ale nebránil nějakého nazdárka. Kawhi hrál hodně hodně dobře.

0/0
22.1.2017 18:22

M81a17r55t73i19n 35Č79a66r31n65e14c42k96ý 2105174219165

Říká se tomu klub trillion. Rekordmanem je myslím Damon Jones, který ve finále 2007 vystřihl samé nuly dokonce za 12 minut.