Basketbalisté Washingtonu doma dál vítězí, pomohl i Satoranský

Je snad arena Verizon Center nedobytná? Basketbalisté Washingtonu se o v posledních týdnech to vzorně snaží. V domácím prostředí vyhráli v NBA už potřinácté za sebou, tentokrát předčili Memphis 104:101. Přispěl k tomu i Tomáš Satoranský, který odehrál třináct minut a zaznamenal 2 body, 3 doskoky a 3 asistence.

M92a92r10t59i78n 43H72o78l28u85b 6784596163954

Durant dnes pěkný čísla: 40b. na 16 střel, 12 doskoků, 4 asistence a 3 bloky... za 34 minut slušná práce!!

RW další triple double.

Harden taky výbornej.

... OKC má podle mě smůlu, že je OKC. Kdyby to byl tým v nějakým velkým městě, tak by třeba udrželi všechny tři (a nemít na lavce Brookse, tak už mají i nějaký titul..).

0/0
19.1.2017 9:35

M70a48r79t47i90n 60Č71a34r86n94e38c51k20ý 2205184529475

Ti tatrmani ze Sacramenta zase budou mít právo draftovat v první desítce a ten pick nám nepošlou. Obzvláště když teď přišli o Rudyho Gaye. To už aby člověk spoléhal na to, že mimo první desítku budou "Trust the process" Sixers, kteří mají právo výměny picku s Kings, čímž by Sacto pick muselo přeposlat do Chicaga a úplně o něj přišlo. Mimochodem Sixers 7 výher z posledních 9 zápasů.

0/0
19.1.2017 9:10

M30a86r75t58i18n 20H56o48l85u50b 6954926463174

By mě zajímalo, jestli z Embiida nakonec fakt nebude all star hráč (ne letos, samozřejmě :) ).

0/0
19.1.2017 9:27

M82a89r71t20i71n 91Č56a97r78n93e31c67k23ý 2635494919615

On může být All star ještě letos. Talentu i píle má na rozdávání. Je to otázka spíše toho, jak bude zdravý. Jestli se nepletu, on ještě nehrál back-to-back a dokonce ani nehrál v žádném zápase 30 minut.

0/0
19.1.2017 9:43

P67e19t43r 40P38o28k29o21r39n68y 5907515737307

a pekne hecuje divakyR^. Behem te dnesni koncovky to vypadalo v hale jak behem play-off.

K84a46r58e44l 34D36u73t51ý 1609528901592

wut? z Embiida bude HOF hráč...a all-star možná už letos.

0/0
19.1.2017 9:51

M61a87r16t36i30n 10H39o29l14u28b 6334416283224

S tím HOF bych brzdil :) (Ty čísla co má nejsou zase tak extra, resp. vzhledem k odehraným minutám ano, ale to nikoho nemusí zajímat. .... Embiid není Yao)... ale každopádně mu to přeju.

0/0
19.1.2017 9:57

K61a84r64e38l 31D56u51t27ý 1569668361712

Ty čísla co má jsou na nováčka dost extra, zvlášť s přihlédnutím k těm minutám, navíc v obraně nijak nezaostává (třeba na rozdíl od takovýho Townse)...To je talent jak hrom, u něj je to jenom o tom zdraví.

0/0
19.1.2017 10:07

M92a68r31t56i25n 68Č95a16r30n92e84c81k70ý 2435864219235

U Townse taky třeba brát, že nováčkovskou sezónu odehrál, když mu v listopadu bylo 20 let. Embiid hraje nováčkovskou sezónu ve 22 letech, v březnu mu bude už 23.

M20a69r58t68i92n 38Č46a59r82n70e17c72k32ý 2165404919785

Oproti loňsku šel nahoru o 3,7 bodu, 1 doskok a 1 asistenci, ale šel dolů o 5% střelby. Hlavně proto, že loni střílel 1,1 trojky na zápas, letos 3,6. A pořád je Townsovi 21, 22 mu bude až v listopadu. V tomhle má oproti Embiidovi velikou výhodu. Ale v žádném případě bych o Townsovi neřekl, že je HoF hráč.

0/0
19.1.2017 10:37

K55a60r23e64l 15D43u85t18ý 1459908631162

Já myslím v obraně jestli je na tom lépe...protože to je asi hlavní rozdíl mezi nima.

0/0
19.1.2017 10:47

R44a58d72e81k 46T28o81m25a32s11e50k 5583740638965

Není, spíš hůř. Stejně jako skoro všichni pod tím defenzivním mágem.

0/0
19.1.2017 10:59

M56a28r39t81i18n 79Č73a27r66n18e88c55k63ý 2255824839915

Jo takhle. V obraně se motá jako nudle v bandasce. Jako naprosto všichni Vlci.

0/0
19.1.2017 11:02

M54a95r75t36i57n 98Č49a68r22n19e62c32k58ý 2725154409785

Ale je pravda, že Embiid je fakt skvělý. Nemám rád +-/ statistiky, ale The big man played 27 minutes Wednesday, and the Sixers outscored the Raptors by 20 points in that time. In the 21 minutes he was on the bench, the Sixers were outscored by 15 points.

0/0
19.1.2017 13:57

M87a61r27t60i80n 97Č64a84r54n25e38c39k36ý 2605174279655

On the season, the 76ers have outscored opponents by 68 points when Embiid is on the floor. He is the only 76ers player with a positive plus-minus.

0/0
19.1.2017 13:58

M65a29r67t31i29n 69Č39a42r48n67e63c63k43ý 2585264499335

Another way to analyze what Embiid is doing for the 76ers: They have the scoring margin of a 56-win team with him on the floor this season. The 76ers have a scoring margin of an 11-win team with him off the floor.

0/0

M46i93l32o74š 93K24r76e70p72s 1537347405827

Tak ačkoliv +/- taky moc nemusím, tak tady už to má nějakou vypovídací hodnotu.

0/0
19.1.2017 14:51

M82a12r25t41i16n 49Č20a21r66n41e56c31k48ý 2585964309905

Knicks remain undefeated without Joakim Noah in the rotation, now 5-0 sans their $72 million man

D96a84v18i18d 83S80u61c27h27a19r 8104226343372

Dnes se mi Tomáš zase moc líbil. Proti těžkýmu soupeři, a prakticky nic nezkazil, střelba 1/1 se mi líbí mnohem víc než 0/4 s airballem nakonec jako minule, nenutí se zbytečně do střelby, když není v pozici, rozehra dobrá, pár pěknejch doskoků, s takovouhle může nastoupit i v Play Off!