Cleveland nedostal v Portlandu šanci. Philadelphia zmrazila New York

Basketbalový Cleveland prohrál v NBA druhý zápas ve dvou dnech, na palubovce Portlandu takřka permanentně prohrával a nakonec si odváží výsledek 86:102. Největší obrat se podařil hráčům Philadelphie. Ti získali domácí duel s New Yorkem 98:97, přestože v poslední části ztráceli už 13 bodů a za poslední dvě a půl minuty zlikvidovali desetibodový odstup.

M89i64l46o90š 85K58r29e94p18s 1737667935697

Jako reklama na NBA basket to ale opravdu není ideální varianta. :-) V podstatě se na to nedá dívat.

M31a77r92t96i14n 21Č43a80r21n95e49c13k77ý 2855184219355

Dostat 100 bodů za 32 minut je veliké umění. Navíc od nijak zázračného útoku Denveru.

0/0
12.1.2017 22:41

M43i40c63h21a11l 38T27u17r42e77k 9721240612769

Indiana přijela evidentně na výlet. Na výletě by se mi taky nechtělo bránit :-)

17.0 APG

That's what you might see if Russ played at the same pace as Big O... just facts

J36a16n28a 10E57l51i49á98š28o26v67á 9599534124988

Pane Buriane, než mi dáte každodenní mínus, což mne nikterak neirituje, tak se podívej ty pito... na video ve článku, kde uvidíš, že padl koš a žádný blok být tudíž nemohl.

K53a49r67e79l 29D51u19t83ý 1569548451252

Hmm, takže zase další zmaštenej lednovej roadtrip...Kajlík to zrovna vyžral, ale takhle by to dál asi nešlo8-o

M17a14r52c22e42l 72H24r60o95c54h 9789589872

LeBron těžce nese, že není nejlepší hráč v týmu. :-P Když jsem viděl sestřihy z Utahu, tak jeho vracení do obrany bylo na úrovni Cousinse. Rv

0/0
12.1.2017 16:09

M39a11r92e25k 17M63a88z65u72r 7929248702679

no jsem jen zvědavý, jestli neprohrají i v Sactu....

0/0
12.1.2017 18:52

M58a71r64e94k 97M70a48z22u22r 7479658702239

jako ne, že by za to Korver mohl, ale tři dny se všichni v USA rozplývají o kolik to bude lepší tým a jak teď budou neporazitelní, a že do konce roku snad už neprohrají zápas a pak hned prohrajou první dva, tak mi to přišlo vtipné, hlavně proto že Korver není zázrak, není to Kobe ani Allen :D

0/0
12.1.2017 18:54

M81a31r63c40e97l 88H73r38o48c69h 9419429472

Fuj! Příšerný rouhání. 8-o Prej není zázrak... Šmarjápanotytoslyšíš...

0/0
12.1.2017 19:55

K24a39r11e43l 21D37u51t74ý 1239518941102

hh, to je na hyporbolu roku;-D fakt nikdo v USA ani nikde jinde neřešil, jestli budou Cavs neporazitelný na roadtripu v půlce ledna...ti hrajou důležitý zápasy až v květnu.

0/0
12.1.2017 20:43

M56a18r19i75a27n 62M36i54k93u81l66í11k 6422945354

Viděl jsem celý zápas, ne jen sestřihy a LBJ je stále nejlepším hráčem CLE. V podstatě sám ve 3. čtvrtině stáhl 15 b. ztrátu, ale nikdo se k němu nepřidal. Pokud by všichni hráli jako on, tak jsou výsledky CLE jiné. Jenže forma některých hráčů je jak na houpačce, a to i KI nebo KL. Často mám pocit, jako by CLE hrál bez trenéra, Lue jen přihlíží bez toho, že by nějak reagoval na vývoj, o rotaci hráčů nemluvě. CLE je v posledních týdnech schopný i z jasného zápasu, ve kterém vede ve 3. čtvrtině o 20 a více bodů jěště udělat drama. A když jiném zápase dotáhnou vysoké manko a mohli by být v laufu, nechají soupeře zase odskočit.

M38a29r47t67i79n 67Č39a50r80n63e61c30k16ý 2155864539425

Byl naprosto geniální. Nejdříve tam nejde pro ten Rosem odražený balón, pak tam kluše, jako by nic. A tou obranou McConnella tomu dal úplně korunu.

0/0
12.1.2017 11:06

D72a10v10i26d 12S53u45c12h48a72r 8474956613112

Sledoval někdo Washington s Celtics, jak si tam John Wall dal skoro přes hubu s tím borcem z Bostonu? To bylo až po utkání nebo jak to že je nevyloučili?

0/0
12.1.2017 8:31

R64a48d36e97k 34T55o23m85a42s13e53k 5543430768895

Jj, po utkání. A vlastně se ani nic nestalo, za to by nikoho nevyloučili... snad

0/0
12.1.2017 9:11

D95a27v74i16d 23S44u20c76h19a35r 8744126643402

No já bych řekl, že ho John Wall tou rukou docela zasáhl do obličeje :-)

0/0
12.1.2017 9:14

P94e91t53r 28F61e95i80g78l 5168623960282

Wall může po tomhle zápase tak maximálně držet h...u...IT si s nim vytřel zadnici poslední čtvrtinu a namazal si ho na chleba...;-D...