Westbrook znovu s triple-double, Butler táhl Chicago 42bodovým výkonem

Nejlepší střelec NBA Russell Westbrook dovedl Oklahoma City k vítězství 121:106 nad Denverem a zaznamenal už sedmnáctý triple-double v sezoně. Basketbalista s průměrem 31,4 bodu na utkání si v sobotu připsal 32 bodů, 17 doskoků a 11 asistencí. Opět se mu dařila i střelba z dálky a proměnil sedm trojek z dvanácti střel.

M50i42c85h39a34l 60T10u40r55e39k 9691780282329

Minnesotě chybí zkušenosti, nějaký veterán na hřišti. Když je nejzkušenějším hráčem Rubio, tak je něco špatně.

0/0
8.1.2017 17:32

M47a28r15t13i33n 15Č15a64r61n82e82c54k52ý 2925974319385

Nemohli bychom hrát jen proti Torontu? Pro změnu tři čtvrtiny nás suše válcovali a pak to Jimmy zařídil. V zápasech s Raptors docela obehraná písnička.

M26a78r21t12i69n 18Č12a59r85n79e12c55k78ý 2185174419335

Isaiah Austin se vrací k basketu a bude hrát za FMP Bělehrad.

+2/0
8.1.2017 13:43

M10i93c13h35a12l 32Š88o19b96e93k 1918666186259

Minnesota a její koncovky. To je katastrofa. Nastupují (jako už po několikáté) do čtvrté čtvrtiny se slušným 10 bodovým náskokem, ale nakonec prohrají. Poslední čtvrtina skončila 25:12 pro Utah. Něco je fakt špatně. Možná by vedení mělo začít přemýšlet o odvolání trenéra, vzhledem k tomu, že už to dotáhli na to poslední místo.