Westbrook se nechal vyloučit. James před narozeninami slavil výhru

Russell Westbrook má za sebou nejméně povedené vystoupení v letošním ročníku NBA. Hvězdný tahoun basketbalového Oklahoma City se v Memphisu nechal vyloučit a ze šatny sledoval porážku 80:114. LeBron James se v předvečer 32. narozenin podílel na výhře svého Clevelandu s Bostonem 124:118, když sahal po triple-double.

M73a36r23e85k 22M81a35z85u53r 7549598972849

Mazec jak Cavs málem prohospodařili náskok 21b v NBA fakt není žádný náskok v čase víc než minuta před koncem velký pro žádný tým, nakonec to tak tak zachránili, ale Kyrie zraněný a předtím tam kulhal i Love....

0/0
30.12.2016 19:05

M82a31r46t58i47n 19Č85a14r93n74e36c45k37ý 2185744489975

Tak to prostě dopadá, když postavíš za stavu +20 své dvě největší hvězdy na začátek čtvrté čtvrtiny. Soustředění LeBrona a Irvinga na začátku čtvrté čtvrtiny byla na bodu mrazu. A ještě mohli být rádi, že to Boston neotočil.

0/0
30.12.2016 22:31

M74a82r16i41a45n 51M50i89k21u75l57í83k 6892265604

Tim to nebylo, ten náskok stahovali postupně celou čtvrtinu. Prostě tak, jak si ho vybudovali, tak o něj zase přišli.

0/0
31.12.2016 1:58

M90i98c98h23a66l 13G75r32i88č 4606791607851

Westbrook měl dostat technickou už v první čtvrtině za air punch a slovní exces směrem k rozhodčímu, ale nedostal. Tím ve videu už prostě přetekl pohárek.

Obrana Grizzlies byla famózní. Troy Daniels automat v 4QR^

0/−1
30.12.2016 18:32

L50u83k73á60š 47H55a79r76t91m52a47n79n 7944682353423

No ty woe...tak to je fakt síla...minule mrknutí, teď mávnutí rukou...

+1/0
30.12.2016 10:35

P37e29t14r 58C75h53ý38l18e61k 8818935974593

já si naopak myslím, že mu ta huba jela dost dlouho na to, aby to téčko dostal.

+1/0
30.12.2016 10:44

M79i64l89a64n 48P36o12k96o46r44n45y 3830975568606

Souhlas. Hlavně je tam od basketu a ne od kecání.

0/0
30.12.2016 11:07

M42i70l44o49š 88K60r41e75p12s 1207957555647

Pravda, žvanil dost dlouho. Ale i tak si myslím, že rozhodčí jsou poslední dobou někdy moc úzkoprsí.

0/0
30.12.2016 11:15

P98e64t60r 81C26h74ý71l82e88k 8408295974393

o tom žádná. za co ji dostal RJ, to vůbec nevím.

0/0
30.12.2016 11:28

L39u82k69á23š 90H55a81r56t28m20a58n57n 7704642483883

je to možné...já v první čtvťce usnul, ta jsem šel spát úplně...druhou dostal za kecy...ale tu první podle videa za to mávnutí, ne?

0/0
30.12.2016 13:31

K87a53r52e80l 47D97u80t82ý 1639678321832

Obě dostal za kecy, asi 15 vteřin nepřestává kecat...a před druhou pravděpodobně použil slůvko BS;-D

M81a98r35t12i16n 39Č27a37r80n39e22c23k59ý 2845514539495

Hele, vzhledem k tomu, jaké právě RW dostal téčko proti Detroitu asi před měsícem, že při střele trefil patou do koulí KCP, aniž by udělal nějaký zvláštní pohyb, už to fakt neřeším. A ten RJ, to už byla úplná třešnička na dortu.