Po pěti letech zase dvanáctý. Krýzl uspěl v kombinaci v Santa Caterině

Vyrovnání druhého nejlepšího výsledku kariéry a 22 bodů do hodnocení Světového poháru. Lyžař Kryštof Krýzl se v kombinaci v Santa Caterině blýskl dvanáctým místem, když si ve slalomu polepšil o deset příček. Vyhrál Francouz Alexis Pinturault o 34 setin před Marcelem Hirscherem z Rakouska.

K62u45r30t 85P50l47a19t33t98i34g 4594728365605

Svetova udalost ! Kryzl sjel s kopce aniz by se vyvalel.

0/−1
30.12.2016 9:07

Z72d58e35n82ě40k 23K98u69č79k68a 9177218971110

Zeptam se asi jako blbec... co se jede na MS? Superkombinace sjezd plus jedno kolo slalomu nebo klasicka kombinace sjezd plus dve kola slalomu? Mel jsem dojem, ze ani na MS se jiz klasicka kombinace nejezdi a tudiz clanek mne trochu vyvydl z miry...

0/0
29.12.2016 18:15

K33a42r91e32l 21V56a35l70o81u68š29e31k 8391691828329

Dvě kola slalomu by byla velká nevýhoda pro sjezdaře. Ono se někdy jezdily v kombinaci dvě kola slalomu ? Lyžování nesleduju dlouho tak se ptám.

0/0
30.12.2016 10:16

Z19d43e64n47ě35k 54K21u46č44k90a 9917658611780

do roku 2005 nebo 2006 se jezdila dve kola slalomu. A kupodivu to nebyla takova nevyhoda pro sjezdare. Samozrejme museli byt univerzalni, ale i takovy cistokrevny sjezdar jako Stephan Eberharter vyhral kombinaci se dvema koly slalomu na MS sveta. A samozrejme i vicemistri sveta ve sjezdu jako Lasse Kjus a K A Aamodt jsou mistri v kombinaci. Ale oni jsou takovy univerzalove, ze maji medaile snad ze vsech disciplin, cemuz se mezi muzi po nich vyrovnali jen B Raich a B Miller