Washington prohrál střelou v poslední vteřině, Satoranský znovu bez bodu

Basketbalisté Washingtonu po třech výhrách v řadě prohráli v NBA na půdě Indiany 105:107. O výhře Pacers rozhodl přesnou střelou pouhých 0,9 vteřiny před koncem Thaddeus Young. Tomáš Satoranský odehrál v dresu Wizards sedm minut, připsal si dva doskoky a jednu ztrátu.

S70t94a42n34l80e81y 91D38a94v26i45d 2720298257245

Myslíte, že by to stihl Steven Adams kdyby to nedunkoval?

A40n84d16r94e73j 48S65u71c10h87á41n82e19k 7535398778582

Skoro bych chtel rict, ze nechapu, jak muze tym vest o 16 bodu a prohrat o 10..

0/0
20.12.2016 13:37

M10a43r48t43i17n 68Č27a39r90n88e90c30k45ý 2815474549845

Stejně jako Mavericks otočili ze 15:24 na 48:32, otočili Nuggets na 60:56 (skóre z jejich pohledu). Divné na tom bylo snad jen to, že ty dvě veliké šňůry 33:8 a 28:8 na sebe prakticky navazovaly. SPíše bylo s podivem, jak se v poslední čtvrtině to skóre konstantně drželo okolo 8-9 bodů. Nejblíže byli Mavs na 6 bodech, největší náskok byl 12.

0/0
20.12.2016 13:56

L42u44k18á28š 25H12a10r11t59m57a20n81n 7414892593813

tak s tou Atlantou měl ten Radek Tomášek (nebo kdo to psal, že DH se už dostal na svou standardní úroveň a rozkládá kabinu)...chvíli stojí mimo a vyklepnou Oklahomu ;)

0/0
20.12.2016 13:03

P96e55t24r 32P26o32k25o87r65n81y 5597735517647

Teague si s Tomasem delal cokoliv se mu zachtelo, za tech par minut mu nasazel 3-4 kose. :-/ A ten airball tomu nasadil korunu...