Gutová si ve Val d'Isere spravila náladu. Ovládla superobří slalom

V minulých dvou dnech ve Val d'Isere nedokončila kombinaci ani sjezd, teď přišla satisfakce. Švýcarská lyžařka Lara Gutová na zdejší trati vyhrála superobří slalom.

M46a90r49t65i65n 33C13a67j84t17h62a60m38l 3491528866460

Ilke Stuhec asi nejde tolik zatacet. Je jakasi Vonn. Ta taky lepsi sjezdarka, jak ma jizdu zkrotit a sem tam zatocit( Super G) uz to neni ono.

0/0
19.12.2016 0:30

T11o96m87á62š 10B11r44a46b49e13c 2598266665516

To s tou Lindsey je sranda, že jo? Prej jí nejde tolik zatáčet a jak má sem tam zatočit (SG), už to není ono. Proto je LV mistryní světa v SG, proto má z MS stříbro i bronz, proto má bronz z ZOH. Proto vyhrála 5x malý globus za SG, proto má 27 vítězství z SP v SG.

Běž se vycpat...

0/0
19.12.2016 18:29

M19a63r37t10i54n 89C35a82j34t36h91a55m78l 3881608936890

Proto,proto. V poslední době jí jde lépe sjezd. Vyvratis to? Vancouver 2010 zlato sjezd- bronz SG. 5 glóbů za SG a 8 za sjezd. Můžeš dát mínus. 38 vítězství ve sjezdu, 27 v SG.

0/0
19.12.2016 20:22

T14o94m28á13š 96B69r89a45b88e14c 2298266305526

No podle mě si Lara náladu zas tolik nespravila, určitě chtěla za tento víkend hodně přes 200 bodů. Já si myslel, že bude mít po dnešku na prvním místě průběžného pořadí SP nějaký náskok